2737
2739

بچه ها من زیر شکمم دیروز هی سفت میشد ... بعد شب یه ذره در حد رگه یکم لکه دیدم و دیگه شیاف گذاشتم و خوابیدم و تا الان دیگه خبری از لکه نیست ... 

به دکترم زنگ زدم گفتم شرایط رو بهم گفت آمپول پرولوتون ۵۰۰ بگیر بزن ... 

الان دارم سرچ میکنم پرولوتون برای استراحت مطلق ها و کسایی که سرویکس پایین دارن ... من سرویکسم ۳۹ بود هفته پیش سونو دادم ... 

شما تجربه ای دارین از این آمپول؟ 

من هفته ۲۰ هستم الان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم میزدم من تو هفته ۲۸ لکه بینی داشتم هر هفته یکی ب دکترت اعتماد کن.

اها پس فقط برای استراحت و سرویکس کوتاه نیست 

درد داره؟ 

دکتر گفت ایرانیش هم گیر آوردی اکیه بزن ... قیمتاش شما خبر دارین؟ تو نت نگاه کردم انگار کمیابه درسته؟

2740
اها پس فقط برای استراحت و سرویکس کوتاه نیست  درد داره؟  دکتر گفت ایرانیش هم گیر آوردی اک ...

نترس خیلی درد لامصب.... قشنگ تا چهار روز درد میکنه اره بزن خیلی خوبه ... بگو امپول بتامتازون هم بعد بزات بنویسه واسه رسیدن ریه نوزاد اگه خدایی نکرده زایمان زود رس داشتی ریه هاش کامل شده باشه.

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
نترس خیلی درد لامصب.... قشنگ تا چهار روز درد میکنه اره بزن خیلی خوبه ... بگو امپول بتامتازون هم بعد ...

😭😭😭 یا خدااا از دردش ....

اخه من هفته ۲۰ هستم خیلی زوده زایمان زودرس حساب نمیشه عملا 

😭😭😭 یا خدااا از دردش .... اخه من هفته ۲۰ هستم خیلی زوده زایمان زودرس حساب نمیشه عملا 

این آمپولا در برابر در د زایمان هیچه گلم ...

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
2706