2733
2739
عنوان

ظروف پذیرایی مهمان

| مشاهده متن کامل بحث + 2680 بازدید | 42 پست

۶دست دارم.خانواده خودم که مهمونی میگیرن هرماه۷۰نفرن ظرف شستنش کارحضرت فیله همیشه همه یکبار مصرف میگیرن

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

قبل از کرونا خیلی مهمانی میدادم

دورهمی  و مهمانی با تعداد زیاد😓

دلم کباب شد

۲۴ نفره دارم برای مهمان 

بعد از همون طرف پلو خوری و پیش دستی هم ۶ تا اضافه کردم 

یه سرویس ۱۲ نفره هم دارم

اما کمتر استفاده شده 

یک ۶ نفره هم جلو دستی برای خودمون 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
۱۲ نفره لومینارک دم دستی ۱۸ مهمون چینی ۳۶ مهمون اوپال امریکا سرویس عصرونمم ۱۲ نفره کریستال پیش دس ...

عزیزم میشه عکس از اپال امریکات بذاری

من برا جهازم خریدم الان همه میگن این اپال نیست میخام ببینم امال چ جوریه

شما چند گرفتی؟

عزیزم میشه عکس از اپال امریکات بذاری من برا جهازم خریدم الان همه میگن این اپال نیست میخام ببینم اما ...

من سال ۹۲ خریدم

اینه

ثالان ۶نفرش ۳۲۰۰

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

سرویس کریستال ۱۲ نفره دارم ولی زیاد استفاده نمیکنم فقط عید ازشون استفاده میکنم روزهای دیگه پیش دستی آرکوپال استفاده میکنم و ۱۸ تا استکان کریستال دارم از اونا استفاده میکنم

عزیزم میشه عکس از اپال امریکات بذاری من برا جهازم خریدم الان همه میگن این اپال نیست میخام ببینم اما ...

الان جنس خارجی تو بازار نیست مگر اینکه از آشنا و معتبر بخری ایرانیا خودشون هر مارکی بخوان زیر بشقابا میزنن منم جدیدا آرکوپال لومینارک فرانسه خریدم پشتش مارک داره ولی فروشنده آشنا بود خودش گفت ایرانیه مارکش الکیه نصف قیمت بقیه هم بهم داد همه جا دستی ۹۰۰ بود این ۴۵۰ داد به من