2737
2734
عنوان

ظروف پذیرایی مهمان

| مشاهده متن کامل بحث + 2680 بازدید | 42 پست
برای مهمونی مثل جشن تولد 

اون ک اره ی بار مصرف از قنادی بگیر

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه سرویس چینی ۱۲ نفره و تامام

با دودست آرکوپال ۶ نفره واسه خانواده خودم و مادرشوهرم

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2740

یه ۸۰ نفره دوتا ۱۲ تانفر  یه دونه ۲۴ نفره و یه تا ۶ نفره اینم بگم روزی  نیست مهمان نداشته باشم

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏

۱۲ نفره چینی،۱۲ نفره ارکوپال،۶نفره ارکوپال دم دستی...

تا الان هم فقط از دم دستی استفاده کردم چون مهمونی برام نمیاد که اون یکی ها استفادم بشه..دروغ نگم یبار از چینی استفاده کردم که ریا نباشه

خدایاااااا خودت کمک کن به چیزی که تو دلمه برسم خداجون❤
یه ۸۰ نفره دوتا ۱۲ تانفر  یه دونه ۲۴ نفره و یه تا ۶ نفره اینم بگم روزی  نیست مهمان نداشته ...

چه خبره😁😁

منم یه عالمه آرزو دارم  امیدوارم به همه ش برسم همگی ممنون میشم برای خوشبختیم دعا کنید ،🙏😘

۱۲ نفره چینی

۶ نفره ارکوپال

دوریم ازهمه مهمون نداریم زیاد خداروشکر😄

ارکوپالم گرفتم یوقت همکار شوهرم دوستی کسی میاد

وگرنه لازم ندارم سال تا سال

الانم کروناسا اصصصصلا رفت وامد نداریم