2737
2739
عنوان

شماها بیرون نمیرید اصلا؟خونه ی خاهر یا مادرتون چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 66 پست

من خونه مامانم فقط میرم

ی خواهری دارم خیلی رو اعصابه با ۳تا بچه هفته دو روز میاد خونه همه مون خانواده شوهرشم کروناین شوهرشم ی سر اونجاس موندیم همه چطوری بهش بگیم نیا

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر بچه های من ۳ و ۱۵ ساله هستند بیش از ۵ ماه هست که از خونه بیرون نرفتند  و قرار هم نیست ...

اخه میدونی میبینی یه بچه ای هست عادت نداره زیاد.من با دخترم هر روز خونه ی خاله هاشیم یا اونا میان

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
من خونه ی مادرم نمیرم.ولی خونه ی ابجیم دوس دارم برم.ولی واقعا همش استرس دارم.همه هن بازیای دخترم دخت ...

من خونه مادرم میام الان ۴-۵ روزه اینجام 

باردارم نمیتونم خونه خودم کارامو کنم

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2731
خو افسردگی میگیرید دور از جون اونوقت اونو چکارش کنیم 

افسردگی چرا؟ 

ما اینقدر مشغله و برنامه داریم وقت به افسردگی نمیرسه 

اکثرا دور کاری می کنیم

و بچه هام رو آموزش میدم 

عین یک مدرسه شاید هم فراتر 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
من خونه مامانم فقط میرم ی خواهری دارم خیلی رو اعصابه با ۳تا بچه هفته دو روز میاد خونه همه مون خانوا ...

آخی.بنده خدا نمیدونه لابد.بعضیا سهل انگارن

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
من گرفتم.دخترمم شبا با گریه میخابه

من خودم حالم بده راست میگی

ولی نرم بدتر میشم ، خونه مادرم همیشه میرم

بیرون خرید هم میرم 

والا از اینکه افسردگی بگیرم میترسم دست کمی از کرونا نداره 

آرزوی سلامتی،عاقبت بخیری،ثروت،فرزند سالم و صالح،عافیت برای هممممه ،💙💚💛🧡
2738

مادر و خواهر ندارم خونه پدر هم نرفتم هفت هشت ماهی میشه 

خونه برادر هام هم یکی دو سالی میشه نرفتم تا زنگ میزنم میخواییم بیاییم میگن چرا زودتر نگفتی ما تو راهیم داریم میاییم خونه شما

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️

من بچم اخرین بار ۲ /۱۲/ ۹۸ رنگ بیرون رو دیده تا الان.عادت کرده دیگه به خونه.دیگه نهایتش خیلی کلافه بشه باباش میبرش بالکن

خدایاااااا خودت کمک کن به چیزی که تو دلمه برسم خداجون❤
افسردگی چرا؟  ما اینقدر مشغله و برنامه داریم وقت به افسردگی نمیرسه  اکثرا دور کاری می کن ...

واسه بچه سه سالتون چه اموزشایی میدین؟اخه دختر منم تنهاست😓😓

آخی.بنده خدا نمیدونه لابد.بعضیا سهل انگارن

ن بابا خیلی راه میره یاخونه جاریاشه یا دوستاش 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
اخه میدونی میبینی یه بچه ای هست عادت نداره زیاد.من با دخترم هر روز خونه ی خاله هاشیم یا اونا میان

من چون شاغل هستم بچه هام هر روز خونه مادر بزرگشون بودن از همون نوزادی و خیلی هم وابسته بودن

و آخر هفته ها همیشه یا مهمان بودیم یا میزبان 

هیچ فامیلی اندازه ما مهمونی و دور همی نداشت

اما بعد از کرونا آیین بستند که رفت و آمد نکنند 

و هیچ مجلس و مهمونی و مناسبتی ندارند 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 

هفته ای یه بار یه جا ببرمش اشکالی نداره؟😷😷😷

2706