2737
2739
عنوان

شماها بیرون نمیرید اصلا؟خونه ی خاهر یا مادرتون چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 66 پست
درست  ولی مثلا ماجایی نمیریم ولی خوب بالاخره کمکمش ازهرخانواده یک نفر میره سرکار  خانواده ...

ببین من که بعدکرونا خونه خواهرام نرفتم.

شوهروپدرشوهرو برادرشم یجا کارمیکنن.

پس یکیشون بگیره اونام میگیرن

مامانمم که تنهاس یامن خونشم یااون خونه منه.پس برمو نرم یجوره.

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از ماه رمضون خونه مامانمم نرفتم

فقط بیرون واسه مایحتاج

دیروز زنگ زدم مامانم و اینا هی میگن بیا

میترسم چون اونا رعایت نمیکنند

ولی من خودم خیلی رعایت میکنم

سکوت بهتر از سخن بیهوده گفتن است😊

عزیزم پس من چی بگم که ن مادری ن خواهری ن قوم شوهری هیچکس رو نداریم که بخایم بریم پسرم از بس کارتونی نگاه کرده افسرده شده اخلاقش بدشده عصبی شده

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
2728
عزیزم پس من چی بگم که ن مادری ن خواهری ن قوم شوهری هیچکس رو نداریم که بخایم بریم پسرم از بس کارتونی ...

تو شهر قریبین؟

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

ما جایی نمیریم، چند هفته پیش خونه یکی‌از اقوام جمع بودیم، بعدش همه اونایی که اونجا بودن شروع کردن سرماخوردن و علائم سرماخوردگی داشتن،‌مردم از استرس تا دوهفته گذشت، گفتم اینبار کسی دعوت کنه در خونرو قفل میکنم نرن چون برای پدر مادرم خیلی خطرناکه، ازون موقعم که کرونا اومده کلا سه چهار دفه بیشتر بیرون نرفتن، اونم اگه فامیلامون رعایت کنن رفت و آمد نکنن درست میشه