2737
2734
عنوان

مامانای با تجربه لطفا بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 43 پست
ممنون سعی میکنم اره خیلی دارم اذیت میشم تنهایی همش باهاش تمرین میکنم 

خدابزرگه عزيزم 

از بچگي بچت لذت ببره يه وقت چشاتو باز ميكني ميبيني بچت ش سالش شده و تو هيچ لذتي از بچگياش نبردي 

من خودم همممششش درگير اين بودم بچمو چاق كنم الان ميبينم اينقد كه درگير خوراكش بودم لذتي از كودكيش نبردم 😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه دختر من یه برادر داره که یه سال ازش بزرگتره و همبازین و کلی حرف میزنه کتاب خوندن و اینچیزا دایر ...

چه خوب ممنون میشم اگه وقت داشتی اسماشون و عکسشون برام بذاری یا چه بازیهایی باش می‌کنی کلن اگه تجربه ای در زمینه اموزشی داری بهم بگی خیلی لطف میکنید 

.......خدایا شکرت ....
2731
ممنون خدا حفظشون کنه پس اشکال ندارد میگه بله یا باب  نمی‌دونم چرا حروف دیگه نمیگه حروفش محدود ...

بی خودی استرس نگیر توکل به خدا کن

خداجونم فرشته کوچیکمو سپردم دستت انشالله فاطمه س دخترمو تربیت میکنه و من تو اون دنیا شرمنده دخترم نباشم و پاک به دیدنش بیام
خدابزرگه عزيزم  از بچگي بچت لذت ببره يه وقت چشاتو باز ميكني ميبيني بچت ش سالش شده و تو هيچ لذت ...

دقیقا منم از بچگیش درگیر غذاش بودم به چیزای دیگه اهمیت ندادم وقتی دادم با استرس از بامزگیاش لذت نبردم منم همش الان غصه میخورم ممنون از راهنماییت 

.......خدایا شکرت ....
2738
عزيزم بچهاي خاله من تا ده سالگي اينجوري مينشستن 

از بس توی نت خوندم پاهاشون بد فرم میشه یا دوستم میگه یه خواهر دارم در سن هجده سالگی پاد رد شده  پا پرانتزی غصه میخورم هر چی میگم پانچ درست کن گوش نمی‌ده عادت کرده اولا یکم گوش میداد الان نه زورش میگیره پاهاش درست کنه

.......خدایا شکرت ....
چه خوب ممنون میشم اگه وقت داشتی اسماشون و عکسشون برام بذاری یا چه بازیهایی باش می‌کنی کلن اگه تجربه ...

خداجونم فرشته کوچیکمو سپردم دستت انشالله فاطمه س دخترمو تربیت میکنه و من تو اون دنیا شرمنده دخترم نباشم و پاک به دیدنش بیام

این کتابای آهنربایی خیلی جالبن یه سری عکس مگنتی داره که تو صفحات کتاب سر جاشون میچسبن برای بچه ها جذابه صفحاتش ضخیمه و به راحتی میتونن ورق بزنن بازم برات میذارم

ممنون لطف کردین

یه سوال نتی خرید میکنین اگه نتی خریدین پارسی که کتاب و وسیله اموزشی خریدین بهم میگین من فقط سی بوک انلاین شهر کتاب ودیجی میخرم بقیه نخریدم گفتم شاید شما خریدین که بدونم معتبرن

.......خدایا شکرت ....
2706