2737
2739

شوهرم تو کار صیادی صبح دیر ک برمیگرده میره خونه مامانش میخوابه در ضمن ما خونه مادرمون هستیم و اتاق جداگانه تو حیاط داریم یعنی گه گاهی اونجا میخوابه  و خونه مادرش تا خونه ما فاصله چندانی نداره من واقعا خستم الان ک عروسی کردیم شاید از ۱۰۰بار بیشتر اینکارو کرده و خونه مادرش خوابیده من بیچاره تا صبح منتظرش بودم بنظرتون چیکار کنم چ تنبیه کنم من همیشه زود میبخشمش واسه همین همیشه بخشیدمش یا قهر نکردم

فردا برای عذرخواهی دیر است امروز زخم‌نزن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

جنگ ودعوا من باشم دودمانشو به باد میدم چه معنی داره مگه خودش زندگی نداره 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2738
خودمون ن هنوز اتاق تو حیاط داریم

یعنی اتاقتون تو حیاط خونه مادرشوهرت هست؟

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

بعد از عروسی خونه ی مامان خودت زندگی می کنی ؟

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2706