2737
2734

رستوران 

خیلی خوابم میومد 😂 همش می‌گفت چقد چشات خماره

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
رفتیم باغ ،اولین بیرون رفتنمون بعد عقد بود،متوجه شده بودم که خیلی گرمه ، همش استرس داشتم چی کار میخو ...

چیکار کرد؟😂

توی این روزهایی که زندگی دشوار شده، ملاحظه همدیگه رو بکنیم✨💙
یادش بخیر 🙂 بیرون قرار گذاشتیم بعدم مامانمینا تدارکات دیده بودن رفتیم خونه  هیچی  نمید ...

الهی💜😍

توی این روزهایی که زندگی دشوار شده، ملاحظه همدیگه رو بکنیم✨💙

ما سنتی بودیم اولین بار رفتیم بیرون با مامانم و جاریم ( این جاریم خیلی دوست داره )

شوهرم خیلی خیلی خوشش آمد ازم همانجا گفت نظر من مثبت تو چی منم گفتم باید فکر کنم 😎

بعد رفتیم خوراکی و.. بخریم بهم گفت کل اینجا مال توهه هرچه دوست داری بردار اصلا عاشق این جمله شدم خدایی بله رو گفتم

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   

پارک ایرانیان 

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2706