2737
2739

من یه دخترخاله دارم که ۵تا خواهرشوهر داره و برادرشوهرنداره 

شوهرشم کوچکترین بچس و خیلی عزیزه مثلا چون بعد ۵تادختره  و خانواده شوهرشم غیر شوهر این مذکری ندارن

نه خواهرشوهراش پسردارشدن نه عموی شوهرش پسردارن

حالا دختر خاله من پسردارشده یکساله و همه رو پسر این حساسن شدیدا

بعد مادرشوهرش بهش میگه پسرتو نباید ختنه کنی زود باید بزاری بزرگ شه ۷ سالش ک شد مهمونی بگیرمو بعد

شوهرشم طرفداره مامانشه

دختر خالمم خب نگران بچشه دلش نمیخواسته تو ۷ سالگی اینکاروبکنه 

یکسال تلاش میکنه شوهرشو راضی کنه ک الان برن قبول نمیکنه

بالاخره خودش قایمکی اینکارومیگنه و شوهرشم میفهمه کلی دعوا میکنن 

تا چندماه ازمادرشوهرش پنهون میکنن تا اینکه موقع تعویض پوشک مادرفولادزره ی هو واردمیشه و چیز بچرو میبینه و دعوا راه مینداره ک من واسه نوم ارزوداشتم تو بچرو ناقص کردی کی تو تین سن اینکارو میکنه و....

خلاصه الان دخترخالم ی هفتس ک باشوهرشوخانوادش قهره سر همچین جیز الکیی🤔😔😂

ااین کاربری برای دو نفر است

کار درستو دخترخالت کرده

شوهرشم بچه‌ ننه اس

تا آخر عمرش داستان دارن سر این بچه و فامیل شوهرش

اولش میشنوی و ناراحت میشی و میخوای جواب بدی،     بعد میشنوی و فقط ناراحت میشی،                                 بعدش میشنوی و دیگه ناراحت نمیشی،                                بعد دیگه اصلا نمیشنوی و امان از این آخری...

کارخوبی کرده... بچه بزرگ بشه درد میکشع😂😂😂

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کار درستو دخترخالت کرده شوهرشم بچه‌ ننه اس تا آخر عمرش داستان دارن سر این بچه و فامیل شوهرش

واقعا از خدامیخوام ب همشون پسربده ک دست از سر این طفلک بردارن

2740
حالابگه توبه کسی نگو جشنشم بگیرن  

رسمشونه ک تو همون مهمونی ختنه کنن جلوی همه دخترخالمم چون نمیخواسته بچش بی ابروشه و خجالت بکشه گفته خودم اینکاروبکنم بهتره تا بچم اذیت شه

وای بیچاره دلم کباب شد برای بیچاره طفلک کاش اصن پسر نمیزایید چه بخت تلخی داره 😁😁😁😂😂😂😁😂😁😂😁 ...

منم مث توام نمیدونم باید بخندم یا گریه

همیشه ممنون مامان بامم که بدون اطلاع من بچه رو بردن واسه ختنه زنگ زدن گفتن بازار گردیت تموم شد تشریف بیار درمانگاه😂بچه م پنجاه روزش بود اذیت نشد

خدا مهربونی کرد و توروسپرد دست خودم  نفسم همیشه کنارم بمون♥🌹♥

خاک تو سر مادرشوهره

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2706