2733
2739

خیلی مراقب باشیم .اونا گنجهای رایگان و ارزشمندی هستن

هرکس اشغال بریزه بخشودنی نیست از نظر من. مگر اینکه تمیز کنه .

اونایی ک میریزن بی فرهنگن

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه کمپین بود اسمش 1 متر مربع بود جریانش این بود که یک متر از طبیعت رو از زباله ها پاکسازی کنیم و عکس قبل و بعدش رو بفرستیم خیلی خوب بود منم چند بار انجام دادم انرژی گرفتم 

2738
آیا بخاطر محیط زیست حاضرین به جای نوار بهداشتی از کاپ قاعدگی یا پد پارچه ای استفاده کنین؟ 

چرا به چیزای کلیشه ای گیر میدین خوب اونا رو هم تو طبیعت رها نمی‌کنیم 

همین که بطری و پلاستیک هامون ول نکنیم تو طبیعت و فرهنگ سطل زباله داشته باشیم کافیه 

اینو باید از بچگی تو وجود آدما نهادینه کنن 

ما ی قانون برای خودمون گذاشتیم اگر سهوا یا عمدا ی آشغال تو طبیعت رها کنیم باید به ازای جبرانش ۱۲تا اشغال دیگه به علاوه همون اشغال جمع آوردی کنیم

باورتون میشه انقدر به این قضیه اهمیت دادیم که دخترم ی پوست تخمه رو هم میاره میذاره کف دستم عادت کرده دیگه به این کار

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
چرا به چیزای کلیشه ای گیر میدین خوب اونا رو هم تو طبیعت رها نمی‌کنیم  همین که بطری و پلاستیک ه ...

نه عزیزم کافی نیست و اینکه در معرض دیدتون نیست لزوما مسئله ی کلیشه ای نیست در نهایت این زباله هم وارد طبیعت میشه و با باد و آب و... میاد جایی که نباید بیاد وقتی میتونیم به پسماند صفر نزدیک بشیم چرا که نه؟ من یک ساله پد پارچه ای خریدم و هر ماه میشورم که زباله وارد طبیعت نکنم بعضیامون برای حرف زدن و شعار دادن عالی هستیم اما در مقام عمل صفریم وقتی میتونیم ساک پارچه ای برای خرید ببریم تنبلی میکنیم و پلاستیک میگیریم و هزاران کار دیگه که فقط تولید زباله ست اینا رو برای شما که دغدغه محیط زیست دارین نوشتم که شاید تلنگری باشه 

نه عزیزم کافی نیست و اینکه در معرض دیدتون نیست لزوما مسئله ی کلیشه ای نیست در نهایت این زباله هم وار ...

درسته باهاتون موافق هستم و خیلی خوبه که کسی بتونه زندگی خودشو به پسماند صفر برسونه و هر تلاشی در این راه ستودنیه موفق باشید 

نه عزیزم کافی نیست و اینکه در معرض دیدتون نیست لزوما مسئله ی کلیشه ای نیست در نهایت این زباله هم وار ...

یادش بخیر چخوب بود قدیما بجای پلاستیک میوه از کاغذی استفاده میشد ..کاش بازم اجرا بشه

2706