2737
2739
عنوان

خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 56 پست
اهل کار نیست طرفت ؟

ببین کارش سرمایه کلا مال باباش هست و کارش طوریه که 1 ماه خونه است و یه هفته شهرستان و تو دایمی که نمیره شهرستان اکثرا تو خونه خوابه یا دنبال پدر و مادرش هست ولی دنبال کار دوم نمیره فقط حرفش رو میزنه و کلا از باباش 4 حقوق میگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین کارش سرمایه کلا مال باباش هست و کارش طوریه که 1 ماه خونه است و یه هفته شهرستان و تو دایمی که نم ...

چقدر خوب حقوق میگیره 

به نظرم اگه اهل کار باشه و خوب باشه اکیه 

کارگاه دارن مگ۶ ؟

2728
ببین من یکی رو انتخاب کردم که رو پای خودشه درسته چیزی نداره اما خرج عروسی .کالا .طلا .تهیه خونه و..ب ...

نه طرف من اینطوری نیست به خانواده وابسته هست . تو هر چیزی از اونا نظر میخواد

ازدواج به هر قیمتی خوب نیست کاش دخترا ارزش خودشون بدونن سطح توقعات پسرا رو بالا نبرن

نه من اصلا منظورم این نبود 

الان تو وضعیتیه کشور که اکثر پسرا تن به ازدواج نمیدن به دلایل زیاد 

اگه پدره کارگاه داره تو دستش بگیره کار یاد بگیره و خودش کارگاه رو کم کم اداره کنه 

2738
نه من اصلا منظورم این نبود  الان تو وضعیتیه کشور که اکثر پسرا تن به ازدواج نمیدن به دلایل زیاد ...

خب تن ندن مگه چون پسرا تن نمیدن به ازدواج دختر باید به ازدواج به هر کسی تن بده که بعدش بدبخت بشه ازدواج باید گزینه باشه نه هدف

خب تن ندن مگه چون پسرا تن نمیدن به ازدواج دختر باید به ازدواج به هر کسی تن بده که بعدش بدبخت بشه ازد ...

اصلا باید درست بررسی شه .

اساسا باید بررسی کنه آدم نه اینکه فوری رد 

که چی 

تاج میزارن رو سر همش رد 

نه عزیز اتفاقا به نظر من شرایط پسره اکیه اگه اهل کار شه 

ایشالله خوشبخت خواهند شد من حس خوشحالی بهم دست داد دعای خیر براشون میکنم

خداوندا سپاسگذارم ڪه آرامشی بهم داده ای ڪه بپذیرم آنچه را ڪه نمیتوانم تغییر دهم و سپاسگذارم ڪه شهامتی داده ای ڪه تغییر دهم آنچه را ڪه میتوانم تغییر دهم خداوندا دانشی نیز بهم بده ڪه تفاوت این دو را بدانم ،( عشق قمر بنی هاشمی است و بس)

هیچ ربطی به پول و تحصیلات نداره مایی که خیلی ساله ازدواج کردیم فهمیدیم زندگی مشترک یعنی شعور درک شخصیت وجنم کار برای مرد وخانواده خیلی خوب وبا شخصیت وایمان واقعی اینا ملاکه .ماداریم دراقواممون آقا پولدار استاد دانشگاه به چشم دیدم جلوی پدرخانومش دراز کشیده بود رو مبل لم داده بود انگار نه انگار 

2706