2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پاک میشه فقط نباید بری جلوی آفتاب و تو گرما نباشی به نور حساس میشه پوست برای همینم اگه رعایت نکنی جا ...

الان ده روزه اینطور شده اولش ب شدت تمام صورتم قرمز بود بعد قرمزی کمتر شد و اصلا حتی یبارم تو افتاب نرفتم

ولی الان رو گونه هام مث لکه شده

تروخدا بگو چیکار کنم

برم دکتر خوب میشه؟

2738
الان ده روزه اینطور شده اولش ب شدت تمام صورتم قرمز بود بعد قرمزی کمتر شد و اصلا حتی یبارم تو افتاب ن ...

زیر نظر دکتر بودی یا خودت این کرمو استفاده کردی؟! 

من مامانم یبار همینجور لایه بردار خیلی قوی زد صورتش تا چند روز همش قرمز بود کنار گاز که می‌رفت میشد عین خون دیگه ماسک صورت زد و چرب میکرد اون قسمتارو بعد چند روز پوست پوست شدن اون قسمتا صاف شد کلا کرم لایه بردار خاصیتش همینه ولی اگه خوب شرایطشو رعایت نکنی صورت بیش از حد میسوزه

زیر نظر دکتر بودی یا خودت این کرمو استفاده کردی؟!  من مامانم یبار همینجور لایه بردار خیلی قوی ...

زیر نظر دکتر بودم4ماه یک شب در میون میزدم

الان ده روز گذشته قرمزی صورتم همون4روز اول رفت ولی این لکه هایی ک میگم رو گونم مونده رنگش ی قرمز خیلیییییییییییی کم رنگ ک تو نور فقط پیداس ولی زیاده

زیر نظر دکتر بودم4ماه یک شب در میون میزدم الان ده روز گذشته قرمزی صورتم همون4روز اول رفت ولی این لک ...

اسم لایه بردارچیه؟ 

خدا مهربونی کرد و توروسپرد دست خودم  نفسم همیشه کنارم بمون♥🌹♥

من پنج روزه سینره میزنم زیر پوستی صورتم جوش زده قرمزم شده خارش داره ولی قطع نمیکنم ببینم تاکی اینحوری میمونه. من بخاطر لک بارداری دارم لایه بردار میزنم

خدا مهربونی کرد و توروسپرد دست خودم  نفسم همیشه کنارم بمون♥🌹♥