2733
2734
عنوان

شما هم نزدیک عقدتون استرس داشتید؟

177 بازدید | 14 پست

ما دو سال باهم دوست بودیم

ولی بازم من میترسم دودلم

احساس میکنم ازدواج تو سن های پایین تر راحت تره

آدم سنش میره بالا دیگه زیادی همه جوانب رو میسنجه

من ۲۸ سالمه

شما ک دیشب گفتی سر عقدت مادرشوهرت گوشواره هدیه داده ناراحتی

چرا اینقد دروغگوین؟

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم ميشه لطفا سره عقد منو دعا كنيد؟! ايشالا كه خوشبخت بشين♥️

✨واسه رسیدن منم به تنها آرزوم دعا کنید 🙏🏼مرسى❤️✨ 🌹 اللهم صل على محمد وآل محمد🌹 😌ناشنوا باش...وقتى همه از محال بودن آرزویت مى گویند😌 ⛈فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا : به یقین با (هر) سختی آسانی است! 🌤
2728
شما ک دیشب گفتی سر عقدت مادرشوهرت گوشواره هدیه داده ناراحتی چرا اینقد دروغگوین؟

چرا قضاوت میکنی؟؟

من کی گفتم عقد کردم؟

گفتم هدیه مادرشوهرم میخواد گوشواره بده.تو مرداد عقدمه میدونم کی میخواد چی کادو بده 

انقدر احمقم یعنی که خودم دروغ بگم ولی حواسم به تاپیکام نباشه؟

من شما رو نمیشناسم ولی خدا میدونه نمیگذرم بابت تهمتت.

2738

نه... من حتی رقصیدن هم تمرین نکردم داماد از من بهتر میرقصید... اصلا نمیخوام فیلمامو ببینم

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

اره منم  موافقم تو سن کم راحت تره... شاید چون سنم کم بود استرس نداشتم14 سالم بود

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
شما ک دیشب گفتی سر عقدت مادرشوهرت گوشواره هدیه داده ناراحتی چرا اینقد دروغگوین؟

ببین حرفت خیلی دلم رو شکوند

واقعا حلالت نمیکنم بابت تهمتت 

از خدا میخوام دقیقا همین جریان برای خودت اتفاق بیفته  که متوجه بشی مجازی هم میشه دل شکوند و مدیون شد.

2706