2737
2739

به نظرتون باید از خواسته ها برای ازدواج کم کرد ؟

دوستم یه نفر اومده خواستگاریش ۱۵ سال بزرگتر از خودشه یه بار ازدواج کرده تازه مشاوره رفته گفته الان ۳۳ سالته اختلاف سنیتون خوبه مشکل فقط بچه های طرفه اگه بتونی بسازی 

روستایی هم نیستا 

واقعا دیگه نمیدونم چی بگم

اختلاف سنیش برا ۳۰ سال ب بالا خوبه

ولی همه اینا بسته ب سطح تفکر و عقاید نو نگاه دو طرفه

در ضمن اختلاف سن بالا یا ازدواج دوم ربطی ب شهر روستا نداره

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه چرا باید از خواسته ها کم کرد وقتی شرایط خوده آدم عالیه؟منی که نمیخوام زیر ۳۰ سالگی ازدواج کنم اینو خوب میدونم بعدش از هول حلیم نمیوفتم تو دیگ ،بعدا نمیگم وای سنم رفت بالا هر سن بالا و زن طلاقی اومد نمیگم بله زن دوم نمیشم زندگی ویرون نمیکنم ،اگه قرار این طوری کنید از همون اول تو سن کم ازدواج کنید که بعدا خودتونو بدبخت نکنید.وقتی نمیخواید زیر ۳۰ سال ازدواج کنید انقد از نظر شخصیتی باید قوی و خوب باشید که بدونید ازدواج همه چیز نیست همه ازدواج نمیکنن،یا قرار نیست فقط ازدواج کنیم به خاطر حرف مردم از خواسته هامون کوتاه بیایم،اگه فرد مورد نظر پیدا نشه تا آخرش مجرد می مونم

2728