2733
2734
عنوان

عمل لازک چشم

119 بازدید | 15 پست

خانمای تهران و کرج کسی هست بخواد انجام بده؟

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

من سال ۹۱ کلینیک بینا انجام دادم و کاملا راضی ام

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزیته ش الان چقده منم میخام انجام بدم

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
2731
هزیته ش الان چقده منم میخام انجام بدم

اگر میخوای انجام بدین هزینه اش الان پنج تومنه با تخفیف 2600تو جشنواره تو پی وی در خواست دوستی بده اسمتونو رد کنم

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
هزینش ۴ تومنه فک کنم من سال بعد میکنم 

الان هزینه اش پنج تومنه اگر میخواین با تخفیف هزینه 2600صفر تا صدش اسمتون رو رد کنم پی وی درخواست دوستی بدین 

اگر میخوای انجام بدین هزینه اش الان پنج تومنه با تخفیف 2600تو جشنواره تو پی وی در خواست دوستی بده اس ...

عهههه من کرجم.کجاااا کدوم دکتر

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏
2738
عهههه من کرجم.کجاااا کدوم دکتر

درخواست دوستی بدبن اطلاعات رو بهتون بدم 

نه بیمارستان نور نیست 

2706