2737
2734

چندماه جلوگیری نداشتم وباردارنشدمرفتم دکترگفت تنبلی تخمدان داری,ماه اول کلومیفن خوردم فایده نداشت,این ماه لتروزول خوردم,نمیدونم چی میشه,حس میکنم ارزومادرشدنو به گورمیبرم,کیابالتروزول مادرشدن؟؟

وای من یعنی دارم میمیرم به چه امیدی بلند شدم بی بی چک بزنم منفی شدمنم فک میکنم هیچوقت دیگه مامان نمیشم منم لتروزول خوردم سونورفتم فولیکولام خوب بودش امپولم زدم برا ازادسازی امروز15روزه قطعی منفی شدش انگاردنیاروسرم خراب شدش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من یعنی دارم میمیرم به چه امیدی بلند شدم بی بی چک بزنم منفی شدمنم فک میکنم هیچوقت دیگه مامان نمی ...

حالتودرک میکنم,قرارگذاشتم دیگه بی بی چک نخرم,هرروز هم که میرم دسشویی نگرانم نکنه پریودبشم

2728

حالامن به شوهرم چی بگم ؟؟؟دیشب باکلی شوروشوق رفتیم بی بی چک خریدیم،شوهرمم توراه میگفت اگه دختربشه طلا هرچقدم گرون باشه باید براش طلا بگیرم،بمیرم ازاین بهتره منی که توکلم به خدا بود چرا هرکی ارزوی بچه داره بچه دارنمیشه اخه

حالامن به شوهرم چی بگم ؟؟؟دیشب باکلی شوروشوق رفتیم بی بی چک خریدیم،شوهرمم توراه میگفت اگه دختربشه طل ...

میفهممت,خداخودش کمکمون کنه,منم شوهرم عشق بچست,رفته تختشم دیده,سرویسشم دیده,خدایا چرا همیشه بچه های ناخواسته مال کسیه که ازبچه متنفره,بعد که مامیخوایم نمیشههههه

حالامن به شوهرم چی بگم ؟؟؟دیشب باکلی شوروشوق رفتیم بی بی چک خریدیم،شوهرمم توراه میگفت اگه دختربشه طل ...

چندسالته گلم؟؟منکه نذرکردم اگربچه داربشم چادری بشم نمازاموبخونم,حتی چادرمم گرفتم وسرم کردم,شوهرم میگه عزیزم دیگه بی بی چک نخر,بذاریکدفعه خبربدی که باباشدم

2738

نمیدونم چراهمچیم باید بازجروسختی پیش بره,مابعد۹سال بهم رسیدیم,الان برای بچه بازداریم اذیت میشیم

عزیزم نگران نباش . صبر داشته باش . ممکنه با لتروزول سریع جواب بگیری . خیلیا با چنددوره مصرف جواب گرف ...

سلام دوستم منویادته؟اومدم تاپیک گذاشتم گفتید جوش نزن خیلیابالتروزول جواب گرفتن؟؟؟میخواستم بگم نتیجه بی بی چکم الان مثبت شد,باوررررم نمیشهههه

2706