2733
2739

یه ماشینیه اومد زنگ خونه هامون زد گدر ازای خرید ۴۰ متر پارچه ملحفه،۴۰ مترم اشانتیون میده.منم با چند نفر دیگه خریدیم.من با زن همسایمون شریک خریدیم.موقعی پارچه رو آوردیم خونه متر کردیم دیدیم در عوض ۴۰ متر به هر کدوم ۲۰ رسیده.در واقع یه نوع کف زنی تو متر کردن پارچه جلو چشممون انجام دادن.ماهم اون لحضه نفهمیدیم.خواستم بگم مواظب باشین و گول نخورین به دیگران این شیوه کم فروشی و کلاه برداری رو اطلاع بدین

ممنونم گلم

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کلاهی سرتون نرفت رو هم رفته ۴۰مترو کرفتین دیگه حالا یارو ی کم‌شیرین کرده با بازاریابی😂

آخه اگه میدونستیم قراره به هرکدوممون ۲۰ متر برسه اصلا نمی خریدیم.ما رو ۴۰ متر حساب باز کرده بودیم.گولمون زد در واقع پول ۴۰ متر و از هر کدوممون گرفت ولی ۲۰ متر داد😟

خب عزیزم شریکی باهم ۴۰ متر خریدید میشه نفری ۲۰ متر  اشانتیون هم ۴۰ متر روش داده که باز میشه نف ...

نه اون گفت ۴۰ متر بگیرین که ۴۰ متر هم اشانتیون بدم که در واقع جفت طاقه ها فقط هرکدوم ۲۰ متر داشت.خلاصه خیلی شیرین جلو چشممون کلاه برداری کردن

2740
نه اون گفت ۴۰ متر بگیرین که ۴۰ متر هم اشانتیون بدم که در واقع جفت طاقه ها فقط هرکدوم ۲۰ متر داشت.خلا ...

نفری ۴۰ متر خریدید؟ که ۴۰ متر هم نفری اشانتیون بگیرید؟

پس چرا میگی شریکی با همسایمون گرفتیم؟

نفری ۴۰ متر خریدید؟که ۴۰ متر هم نفری اشانتیون بگیرید؟ پس چرا میگی شریکی با همسایمون گرفتیم؟

خوب آخه من پولم نمیرسید تکی پول ۴۰ مترو بدم با اون شریکی خریدیم نصف نصف.که اشانتینشم باهم نصف کنیم

خوب آخه من پولم نمیرسید تکی پول ۴۰ مترو بدم با اون شریکی خریدیم نصف نصف.که اشانتینشم باهم نصف کنیم

در واقع پول ۴۰ متر پارچه دادین و اشنانتیونی در کار نبوده

کلاهی سرتون نرفته فقط اشانتیون نگرفتین

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃

خب چرا وقتی ۲۰ متر خریدید توقع دارید ۴۰ متر بهتون اشانتیون بده؟!!!!

شما دونفری ۴۰ متر خریدید طبق گفته اون آقا ۴۰ متر هم اشانتیون گرفتید یعنی نفری ۲۰ متر

بنده خدا درست داده 

آخه اگه میدونستیم قراره به هرکدوممون ۲۰ متر برسه اصلا نمی خریدیم.ما رو ۴۰ متر حساب باز کرده بودیم.گو ...

دقیقا همین طور هستند پارچه فروشهای وانتی گذری تجربه اش رو دارند نزدیکانمون😁

خب چرا وقتی ۲۰ متر خریدید توقع دارید ۴۰ متر بهتون اشانتیون بده؟!!!! شما دونفری ۴۰ متر خریدید طبق گف ...

دو نفری ۴۰ متر خریدند که ۴۰ متر اشانتیون بگیرند جمعا ۸۰ متر که میشه نفری ۴۰ متر

ولی فروشنده تو متر کردن زرنگی کرد و به جای ۴۰ متر ۲۰ متر داد و به جای ۴۰ متر اشانتیون ۲۰ متر داد

بنابراین سهم هرکدوم شد بیست متر نه چهل متر..