2737
2734
عنوان

یه سوال از خانوما.

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 44 پست
نسبت ب اعصای خانوادم میگم😀ماشالله همشون قدبلندن ... پسرای فامیل هر بار روبرو میشیم قشنگ خم میشن ب س ...

بمیررررررم برات. چه زجری میکشی. 😂😂😂😂😂😂😭😭😭😂😂😂😂

ماکانیم اونم اصیلللللل. . 😂💔دوستون دارم نی نی سایتاااا هیچجا مث نی نی سایت نی. حتی مامی گپ💔😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بمیررررررم برات. چه زجری میکشی. 😂😂😂😂😂😂😭😭😭😂😂😂😂

شوخی میکنن با قدم گاهی😂ولی موردی نداره واقعا ...خاصم بین اونا... عمم گاهی دلداری میده میگه دختر ک نباید مث تیر برق باشه😂شما پسرا همتون نردبون دزدایین

2731
خب عزیزم این که همه تا یه سنی قد میکشن که برا همه یکسانه :|

سن هم می تونه کمک بکنه برای افزایش قد ولی بیشتر ربط به ژنتیک و زمان بالغ شدن داره شما تا سنی که دخترا افزایش قد دارن بالغ نشدین و کمال استفاده رو از سنتون کردین 

شوخی میکنن با قدم گاهی😂ولی موردی نداره واقعا ...خاصم بین اونا... عمم گاهی دلداری میده میگه دختر ک ن ...

عاشقه عمتم به خدااا. منم یه عمه دارم با دنیا عوضش نمیکنم. البته یه خاله دارم. هزار تومن میفروشمش. 

ماکانیم اونم اصیلللللل. . 😂💔دوستون دارم نی نی سایتاااا هیچجا مث نی نی سایت نی. حتی مامی گپ💔😂😂😂😂😂
شوخی میکنن با قدم گاهی😂ولی موردی نداره واقعا ...خاصم بین اونا... عمم گاهی دلداری میده میگه دختر ک ن ...

من قدم 158 ولی کسی بهم چیزی بگه سند قتل خودشو امضا کرده شما خودتون نباید بهشون اجازه بدید باهاتون شوخی بکنن و اعتماد به نفستون رو از بین ببرن. 

2738
من قدم 158 ولی کسی بهم چیزی بگه سند قتل خودشو امضا کرده شما خودتون نباید بهشون اجازه بدید باهاتون شو ...

حق با شماست ... اعتماد به نفس کامل دارم اتفاقا😆مامانبزرگم و عمه هام خیلی ازم طرفداری میکنن پسرا جرات ندارن چیز خاصی بگن😂یوقتایی در حد کوچولو ... یا عمویی کجایی نمیبینمت ... منم خندم میگیره خداییش چیزی نیست ک برام آزاردهنده باشه ... چون من تقریبا نرمال جامعه ام ولی چون همه اونا خیلی خیلی قدبلندن ترکیب جالبی درست شده

خاله ها که مادر دوم ما هستن 

دقیقا ... من ک خاله بزرگم مسئول تربیتی و اخلاقیم بوده 

خاله کوچیکم ک به اندازه موهای سرم باهاش خاطره دارم ... هر جشنی تو مدرسه بود همراه من و مامانم میومد ... شهربازی ... سفر ... همه چی😍بچه هاشم ک ب دنیا اومدن من مثل خواهر بودم براشون ... ابجی صدام میزنن

با 14 سال اسم کاربری بانو ؟؟؟؟؟

دختر جان خانوم های ازدواج کرده رو میگن بانو نه دختر خانوم ها رو !!!!

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
با 14 سال اسم کاربری بانو ؟؟؟؟؟ دختر جان خانوم های ازدواج کرده رو میگن بانو نه دختر خانوم ها رو !!! ...

گلم. اگه تو تاپیکام نیگا کرده باشی میبینی که گفتم میخوام اسممو عوض کنم. ولی نمیشه. دوما. اونموقع منو جو گرف یه چیزی نوشتم😂😂

گلم. اگه تو تاپیکام نیگا کرده باشی میبینی که گفتم میخوام اسممو عوض کنم. ولی نمیشه. دوما. اونموقع منو ...

عزیزم .... 💚

حالا یه کاربری متناسب با سن خودت بساز اگر دوست داشتی 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2706