2733
2734
عنوان

دوستان اینترنت باز. بیاین😂

68 بازدید | 9 پست

میگم بچه ها. من یه ده گیگ خریدم.. از همون 6 تا 12 ظهر. میخواااام یه جوری باشه که سه روزه تمومش نکنم. تا سه هفته لا اقل بکشه. خودم تو اینستا نمیرم. نی نی سایت نمیام جدیدا. فقط تو سروشم. یا یکم گوگل. 

یه راهکار بدین😂😂

میخوام جلو مامانم ابرو داری کنم🤣

ماکانیم اونم اصیلللللل. . 😂💔دوستون دارم نی نی سایتاااا هیچجا مث نی نی سایت نی. حتی مامی گپ💔😂😂😂😂😂

وای فای؟

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۱۰ گیگ ۳ هفته؟من در هفته حداقل۲۵ گیگ اینترنت مصرف میکنم وگرنه میمیرم

ما شبانه میگیریم. نا محدود. تو یه شب 10 گیگ مصرف میکینم. فقط میخوام روزانه ام مصرف نشه

ماکانیم اونم اصیلللللل. . 😂💔دوستون دارم نی نی سایتاااا هیچجا مث نی نی سایت نی. حتی مامی گپ💔😂😂😂😂😂
نه داده. 

اگه همراه اولی من بسته نامحدود ۲تا ۱۱ صبح میگیرم ۲۰ تومن و ی روزانه درکنارش میگیرم اینطوری تموم نمیشه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
اگه همراه اولی من بسته نامحدود ۲تا ۱۱ صبح میگیرم ۲۰ تومن و ی روزانه درکنارش میگیرم اینطوری تموم نمیش ...

ایرانسل

2738
خوب روز مصرف نکن که تموم نشه  یا مصرف کن دوباره بخر مامانت نفهمه😂😂😂😂

پولم کجااا بودددد. اینم برا اینکه تو خونه کار میکنم خریده برام