2737
2739
عنوان

کی ها آشپزخونشون این شکلیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 24 پست
خیلی راحته من دارم ماشین ظرفشویی هم ندارم ظرفشوییم دوکاسه هس ولی من یه جا ظرفی روی کابینت ودقیقاً کن ...

اره اینجوری خوبه. البته من ظرفشویی دارم. احتمالا راحت تذگر باشه.فقط واسه ظرف های دم دستی یه ابچک کوچیک خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر خوب.آب نمیپاشه ظرفاتون خیس بشه؟

ن اصلا 

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
2728
مبارکتون باشه خیلی قشنگه.کابینتتون لک آب نمیگیره؟‌مال من صابخونه سیاه گذاشته خیلی عاجزم برای تمیز کر ...

مرسي عزيزم

ن اصلا لك نميشه خوب رنگ تيره سختره ايشالا ميري خونه خودت با سليقه خودت

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
مرسي عزيزم ن اصلا لك نميشه خوب رنگ تيره سختره ايشالا ميري خونه خودت با سليقه خودت

اره ان شا الله. من خودم رشتم معماریه. خیلی دلم میخواد یه خونه بزرگ دلشته باشم. ولی خوب متاسفانه هنوز قسمت نشده. ان شا الله همه صاخبخونه بشن

ابچکون کنارش بذار مشکلی نداره اشپزخونه من این مدلیه ابچکون کنارش گذاشتم. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2738

خونه الانمون هم پنجره بزرگ اشپزخونه رو به بیرونه زیر پنجره کابینته منم صندلی گذاشتم روبه رو ویوی خوبیه واسه چایی خوردن گاهی هم غذا خوردن

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲