2410
2553
عنوان

کی ها آشپزخونشون این شکلیه؟

448 بازدید | 24 پست

من عاشق این مدل آشپزخونه هستم که سینک ظرفشوییش رو به پنجره است.اما چند نفر میگفتن چون اب چک نداره خیلی بده برای ظرف خشک کردن. شما تجربه این مدل آشپزخونه رو داشتید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مال من هست سينكم از اين دو تايي ها هست تو يكيش جاي ظرف گذاشتم ك قابلمه اينا ميشورم ميزارم توش ولي باقي ظرفا تو ماشين ظرف شويي ميزارم 

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
2720

منم عاشق این مدلم ولی اب چکون نداره نمیشه معمولا برا کسایی که اشپزخونه دوم دارن خوبه البته ما هم اهوازیم مثلا پشت ظرفشویی پنجره باشه چی ببینیم در دیوار مردم و مارمولکا که رو پنجرها رژه میرن 😬😬😬

خدایا خستم 

خیلی راحته من دارم ماشین ظرفشویی هم ندارم ظرفشوییم دوکاسه هس ولی من یه جا ظرفی روی کابینت ودقیقاً کنار سینک ظرفشویی گذاشتم هروقت ظرف بشورم ظرفارو میزارم اونجا همون که میفرمایین ابچک من بش میگم جاظرفی

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2714
منم میگم ظرف شستن سخته اگه ماشین داری وفقط چندتا ظرف دم دستی میتونی بزنی 

اره ماشین ظرفشویی دارم.ولی فعلا که مستاجرم. واسه آینده ان شا الله. رویا پردازی میکنم

منم عاشق این مدلم ولی اب چکون نداره نمیشه معمولا برا کسایی که اشپزخونه دوم دارن خوبه البته ما هم اهو ...

وای راست گفتی 😂 ما هم جنوبیم.شبیه شما فقط مارمولک میبینیم. من عاشق آشپزخونه دومم.

ماشین ظرفشویی دارم. ابچک نداری؟

ي دونه دارم ك ميره تو سينك براي قابلمه اينا استفاده ميكنم ك با دست ميشورم 

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
این خونه شماست؟

بله 

2706