2733
2739
عنوان

از بی لباسی

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 19 پست
من که اینقدر لباس عوض میکنم و میشورم که کلا دلم لباس جدید نمیخواد فعلا ، هر بار خرید های بیرون رو می ...

من از بیرون میاییم لباسها رو تو فضای بیرون آویزون میکنیم تو حیاط. هر روز بشوریم که چیزی از لباس هامون نمیمونه😕

حالا تو این کرونایی لباس میخوای چیکار ؟ تو خونه پوسیدیم دیگه همون ها رو میپوشیم فعلا 

اتفاقا واسه روحیه ی خودمونم شده باید لباسهای خوشگل بخریم😍😍کرونا معلوم نیست تا کی باشه. پس خودمون و شارژ کنیم😅😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از بیرون میاییم لباسها رو تو فضای بیرون آویزون میکنیم تو حیاط. هر روز بشوریم که چیزی از لباس هامو ...

خوشبخت هستید که حیاط دارید 

متنفرم از آپارتمان ولی مجبورم ، مجبور 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2731
خوب تو تراس آویزون کنید

وای نگو 

اول که یک تراس دو وجبی هست 

اینقدر تنگ که واقعا بدون مصرف هست 

دوم از در ورودی فاصله داره ترجیح میدم بشورم تا اینکه توی کل خونه بچرخونم

سوم جنوب هستیم و شرجی هست و نمیشه شب بیرون بمونه 

چهارم تراس جهت خوبی نداره و آفتاب گیر نیست 

ای خواهر دست روی دلم نگذار که خون هست 

اسفند ماه می‌خواستیم جابجا بشیم که کرونا اومد 

صبر میکنم این وضعیت لعنتی تموم بشه 

به امید خدا تا چند ماه دیگه واکسن میزنیم و راحت میشیم 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!