2733
2734
عنوان

بیاید براتون دعا بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 103 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم‌من واست خوندم

شمام اگه خواستی واسه منم بخون♡

که حالم خوب شه

ان‌شاء الله حاجت رواییتون

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  
2731
@آناعشق   @پفسه   @دایناسور_صورتی   @آنخماهو_وشرکا    

عزیز الهی خیر دنیا رو ببینی، الهی بهترین ها نصیبت بشه

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
ممنون عزیز دلم  انشا....ک عاقبت بخیر باشی به حق حضرت زهرا(س) خیلی خوشحال شدم ک بیادم بودی&nbs ...

مرسی عزیزم ان شاالله سلامتی همراه همیشگی خودت وخانوادت باشه عزیزم

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 
2738
@آناعشق   @پفسه   @دایناسور_صورتی   @آنخماهو_وشرکا    

مرسیییی😍انشاءالله حاجت روا بشی عزیزم😘

برای به دست آوردن سلامتیم و حل شدن مشکلاتم😔🌹

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

برای همه خوندم

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.