2737
2739
عنوان

بیاین عکس سیسمونی😍🤗+ورود با کلاسا ممنوع⛔

| مشاهده متن کامل بحث + 4720 بازدید | 132 پست
اسی مبارک ماشالله کم و کسری هم نداره همه چیز تکمیله..فقط یه چیزی چرا تو که هزینه کردی تابلو وپرده و ...

جنس فرشه نمیدونم چیه، اما گلیم نیست... چون خیلی نرمه

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای خواهر... مامانم گرفته...من استراحت مطلقم... هرچی خوششون اومده گرفتن... قرو قاطی😂🤣

اتفاقا خیلی هم هزینه کرده ماشالله کلی خریده به دل خوش استفاده کنی..من لباس میخوام کم بگیرم میش راهنمایی کنی از هر سایز چند تا و چه مدلایی بخرم

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
جنس فرشه نمیدونم چیه، اما گلیم نیست... چون خیلی نرمه

یعنی جنسش خوبه؟؟ میارزه؟؟ اخه الان 950شده سایز بزرگش فک کنم اندازه مال شما ..انلاین خریدن یا تهرانید؟

2728
اتفاقا خیلی هم هزینه کرده ماشالله کلی خریده به دل خوش استفاده کنی..من لباس میخوام کم بگیرم میش راهنم ...

لباسا که زیاد نیست... منم زیاد شلوغی رو دوست ندارم... نیگا بنظر من آدم باید چیزی بگیره که به بچه و رنگ پوستش بیاد...برای همین اگه از بیشتر رنگا باشه خوبه... سایزم مال من مختلفه..مثلا چند تا لباس نوزادی که برای موقع دنیا اومدنش خوب باشه‌.. ولی کم،چون بچه رشد میکنه... چند تا برای ۱ تا ۳ ماه... چندتا برای ۳ تا ۶ ماه...چندتا برای ۶ تا ۱ سال... اگه دوست داشتی‌‌... راستی متناسب برای چند فصل بگیر... البته اگه دوست داشتی... منم همه اینائ که گفتمو ندارم

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
یعنی جنسش خوبه؟؟ میارزه؟؟ اخه الان 950شده سایز بزرگش فک کنم اندازه مال شما ..انلاین خریدن یا تهرانید ...

عزیز آره به نظرم جنسش واقعا خوبه... عین این تو دیجی کالا فکر کنم نزدیک ۴۰۰ یا این حدودا...که بنظرم میارزه... ولی هرچی سایزش بزرگتر بشه،باز گرونتر میشه... اما حدایی جنسش خوبه...

لباسا که زیاد نیست... منم زیاد شلوغی رو دوست ندارم... نیگا بنظر من آدم باید چیزی بگیره که به بچه و ر ...

امروز شوهرم 4دست بلوز شلوار سایز یک خرید ایرانی و سه تا جوراب شد720میگم دیگه سایز یک بسه اخه تا دوماهش فک کنم بشه.. چند تا از این تیکه هایی تو سبدی براش بخرم بچه هی قد میکشه

عزیز آره به نظرم جنسش واقعا خوبه... عین این تو دیجی کالا فکر کنم نزدیک ۴۰۰ یا این حدودا...که بنظرم م ...

اینایی که با روتختی ست میکنن 950هس مال شما هم همین گروناس 

2738
امروز شوهرم 4دست بلوز شلوار سایز یک خرید ایرانی و سه تا جوراب شد720میگم دیگه سایز یک بسه اخه تا دوما ...

کلا بچه زود بزرگ میشه...بعضی لباسا واقعا الکین... حتی بعضی وقتا که دیدن بچه میان، بیشتر لباس میدن

اینایی که با روتختی ست میکنن 950هس مال شما هم همین گروناس 

کدوما؟ من که یه ست خوابو کلا مامانم درست کرد... اینایی که رو تخته ولی من قیمتشو نمیدونم

همه چیززز خیلی خوشگلهههه...مبارکت باشه عزیزم...الهی که به سلامت فارغ بشی...من فقط مردم برا  لباساش....اون آبیه سرهمی...واییی....دعا کن اونایی که مث من منتظرن این طعم شیرینو بچشن....

یارا کوچولو.....تو هنوزم دل اومدن نداری مامان؟ اینجا مگه چقد ترس داره.....ینی ما لایق داشتنت نمی دونی....؟ ما دنیا رو برات گلستون می کنیم....چقد تو پیج های دکتر ها و زایمان هاشون باشم و اشک بریزم....حسرت به کنار اون شوق که پس من کی اون لباس آبی رو تنم می  کنم و تو آخرین تکونات و تو دلم میخوری و نیم ساعت بعدش میای بغلم....یارا تو اصلا چه شکلی هستی؟  چشما ت چه رنگیه....رنگه چشای مادرت تو ۲۹ سالگی میشی متمایل به حسرته....یارا دستات ....مث دستای مامان کشیده است.....چال لپ بابات رو صورت قشنگت هست....یارا مامان تو صدای گریه ات چه جوریه؟ چقد آخه انتظار ...یارا اشکام خشک شد بیا......این تن دلش میخواد مهمونش باشی ۹ ماه....این زندگی تو رو می خواد....یارا مامان منتظرم نزار دیگه....یکم دلت با ما باشه با مرام.....دلم برات پر میزنه.....خدایاااا به دادم برس.....یه صلوات مهمونمون کن
همه چیززز خیلی خوشگلهههه...مبارکت باشه عزیزم...الهی که به سلامت فارغ بشی...من فقط مردم برا  لبا ...

ممنوووون😍 خدا یه نی نی بهتون بده اینقد فضولی کنه کیف کنین🤩😄😅

انشاءالله به خوشی و سلامتی عزیزم خیلی خوشگل بودن مبارکه😍😍😍😘

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  

وای خدا مبارکه تسنیم جون، به خوشی استفاده کنی واسه نی نی کوچولو، من که زیاد بچه ای نیستم الان با دیدن عکسات هوس بچه کردم، افتادم به فکر 😀😀😀

اگر جواب بی ادبی و گستاخی یه عده رو نمیدم، برای حفظ شأن خودمه، وگرنه ضایع کردن آدمای بی شخصیت واسه من کاری نداره، و اینکه دوس ندارم کاربریم بخاطر یه آدم بی ارزش به فنا بره😊
2706