2733
2734
عنوان

قرص فلوکستین ۲۰

3283 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها کسی هست اینجا مصرف کنه یا در موردش اطلاع جامع داشته باشه؟ من مدتهاست وزنم ثابت مونده و با وجود ورزش زیاااد و رژیم کم نمیکنم یه دکتری بهم این قرص رو معرفی کرده... حالا نمیدونم متابولیسم رو بالا میبره یا اشتهارو صفر میکنه؟ یه دکتر دیگه ولی گفت خوب نیست .. گیج شدم.. تجربه ای دارید؟

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکمم افسرده و کسل و بی حوصله ام البته نه خیلی زیاد

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.
2731
مامانم ۱۰ میخوره ارامبخشه

مامانتون لاغر شده بت مصرفش یا مثل قبله؟

یعنی لاغر می کنه؟؟

نه عزیزم تاثیر مستقیم نداره... برای من که عصبی شدم از شرایطم و ثابت موندم🥺🥺

نه نخور به خاطر لاغر شدن میخوای به خودت آسیب بزنی که چی من یه مدت مصرف کردم چون افسردگی داشتم بعد اینکه گذاشتم کنار خیلی ترسو و توهمی شدم عوارض داره وزنتون استاپ کرده چون کالری روزانتون بیشتر از کالری تثبیته یا حول همون کالری تثبیتتونه

و خُـــــــدایے کہ بہ شدّت کافـیست 🙏❤️

والا واسه افسردگیه

نه لاغری و این چیزا

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
برای افسردگیه

میدونم شما مصرف میکنید؟

نه عزیزم تاثیر مستقیم نداره... برای من که عصبی شدم از شرایطم و ثابت موندم🥺🥺

اگه از لحاظ روحی بهم ریختی از ده شروع کن ولی صرفا به خاطر لاغری نه

و خُـــــــدایے کہ بہ شدّت کافـیست 🙏❤️
نه نخور به خاطر لاغر شدن میخوای به خودت آسیب بزنی که چی من یه مدت مصرف کردم چون افسردگی داشتم بعد ای ...

عزیطم من روزی ۵۰۰ ۶۰۰ کالری میخورم و روزی ۱۰۰۰ میسوزنم کالری روزانم ۴۰۰ تا منفیه