2737
2734

کنکورهای سراسری، ارشد، دکتری و... بارها به تعویق افتاده و زندگی بسیاری از داوطلبان را تحت تاثیر خود قرار داده است. دوستانی دست به اعتراض زده‌اند که تاریخ اعلامی جدید هم مناسب نیست. این دوستان به دو دسته تقسیم می‌شوند: 1. کسانی که واقعا نگران سلامتی خودشان و اعضای خانواده هستند 2. کسانی که درس نخوانده‌اند و دنبال فرصتی برای تعویق و یا حتی لغو آزمون می‌گردند. با دسته‌ دوم سخنی نیست اما برای دسته اول از سازمان سنجش، وزارت بهداشت، وزارت علوم و... می‌خواهیم که پروتکل‌های سفت و سخت را اجرایی کنند و با توجه به اینکههستند، انتظار می‌رود با رعایت پروتکل‌ها توسط داوطلبان مشکلات خاصی به وجود نیاید. لطفا به دنبال تعویق نباشید و به دنبال سالم سازی شرایط باشیم چون در ماه‌های آتی وضعیت بدتر خواهد شد.

تعویق کنکور 99

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانوما یه محبت در حق ما بکنین یه امضا میخواد فقط بذارین تعداد امضاها به هزار تا برسه حداقل مسئولین صدای مارو هم بشنون پنج دقیقه بیشتر وقت نمیگیره ازتون خواهش میکنم برین این سایت امضا کنین دمتون گرم

2731
2738

نهههههه.

اونایی که خوندن بدبخت.ان.

اعلام کردن به هیچ وجه عقب نمیفته۰😅😅

چون از اون ور داوطلب های پسر بدبخت میشن با سربازی عقب میفتن 

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
2706