2737
2734
عنوان

چه جوری abc رو به بچهای ۴ ۵ ساله اموزش بدیم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 53 پست
بچه منم بدنیا نیومده براش سی دیاشو گرفتم 😂😅 این همه بچه دو زبانه والا کاش یکی از این فشارا به ما ...

دقیقا درست میگی.ذهن بچه ها کاملا ازاده و آمادگی لازم برای یادگیری دارن.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

کلاس زبان بزارید با تنوع روش های تخصصی بهشون یاد میدن هم فان باشه هم یاد بگیرن درست 

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا ذهن بچه رو خسته نکن. دخترخاهر من از ۴سالگی رفت کلاس زبان الان ۱۰ سالشه و از درس و مدرسه زده شده. ...

اونکه صد در صد منم با شما موافقم

اما یه سری بازیا هستش که بدون اینکه بچه متوجه بشه یکسری مطالب یاد میگیره 

علاوه بر اون از بازی لذت میبره

مدرس زبان انگلیسی❤️
کی گفته عزیزم بچه زیر 6 سال نباید آموزش ببینه؟دختر من هنوز سه سالش نشده رنگها اعداد فارسی انگلیسی حر ...

عزیزم من میگم کلاس درس واسه بچه نذارید. بله خیلی از بچه ها هستن کلی شعر بلدن. قران میخونن. خیلیا از توی همین تی وی واژه های زبان یاد میگیرن. ولی بعضی مامانا بچه رو میذارن روبروشون واسش دفتر و کتاب میارن و هی ازش سوال میکنن. من میگم این کارو نکنین

2731
عزیزم من میگم کلاس درس واسه بچه نذارید. بله خیلی از بچه ها هستن کلی شعر بلدن. قران میخونن. خیلیا از ...

آها بله این کار بدترین کاری که ی مادر میتونه برای کودکش.البته بگم من خودم مدرس زبان هستم اما همیشه به مادرا میگم قبل7 سالگی نیارید کلاس زبان اجازه بدید غیر مستقیم یاد بگیرن و کودکی کنن

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2740
عزیزم من میگم کلاس درس واسه بچه نذارید. بله خیلی از بچه ها هستن کلی شعر بلدن. قران میخونن. خیلیا از ...

این واقعا کار اشتباهیه و من معتقدم زندگی بچه رو تباه میکنن

مدرس زبان انگلیسی❤️
آها بله این کار بدترین کاری که ی مادر میتونه برای کودکش.البته بگم من خودم مدرس زبان هستم اما همیشه ب ...

من پسرم ب کارای فیزیکی خیلی علاقه داره. لازم نیس من واسش آموزش ژیمناستیک بذارم خودش توی بچه های فامیل میبینه یاد میگیره و میدونم استعدادشو داره. ولی بازم زیر ۷سال نمیذارمش ورزش. دوست دارم تا جایی ک میتونه برای خودش بازی کنه بدون اینکه بالای سرش کسی ب عنوان مربی و معلم حضور داشته باشه

خب چرا از 4 سالگی؟ فاجعه میشه چهار سال دیرتر زبان یاد بگیره

آخه بچه ها سن طلایی آموزش زبان انگلیسی با کارتون فقط تا ۶سالگیه 

من خودمم مخالف آموزش مستقیم و... حتی با متد مدرسه هم مخالفم چه برسه به بچه های ۳.۴ ساله

مدرس زبان انگلیسی❤️
2706