2733
2739
عنوان

چه جوری abc رو به بچهای ۴ ۵ ساله اموزش بدیم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بازی هست آموززش زبان تو برنامه بازار نصب کن بذار بازی کنه یاد میگیره

عزیزم تو مهد میخام یاد بدم به بچها

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2728
اولش بنویسم پای تخته و شعرشو بخونم یا اول شعر بخونم؟

بنظرم اول شعر بعد نوشتن

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

کارتون و شعر آموزش انگلیسی زیاده که هم تو اینستا هم تو ماهواره

یکی از بچه های فامیلمون از بچگی باهش با همینا کار کردن مامان باباش از همون اول باهش انگلیسی حرف میزدن الان سه سال و نیمشه تا پنج تا حرف انگلیسیم کنار هم می‌تونه بخونه و الان خیلی چیزا می‌فهمه وقتی باهش حرف میزنی

شکر خدا که نام علی در اذان ماست...⁦❤️⁩

عزیزم راه های زیادی داره

یکی از راه ها استفاده از بازی های موبایلی هستش

من یه بازی دارم الان اسمشو برات میذارم

یکی از راه های دیگشم خودت دست به کار بشی و باهاش بازی کنی

مدرس زبان انگلیسی❤️
2738
بچه زیر ۶سال اصلا نباید آموزش بگیره. چ کاریه؟ شما الان شعرای قشنگ و آموزنده ایرانی یادش بده

کی گفته عزیزم بچه زیر 6 سال نباید آموزش ببینه؟دختر من هنوز سه سالش نشده رنگها اعداد فارسی انگلیسی حروف فارسی انگلیسی میگه وقتی تاب بازی میکنه بهش یاد میدم.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
ما روانشناسا میگیم over stimulation مغز بیش تحریکی مغز. یعنی به زبان ساده به بچه فشار میاد. 

خب پس چرا این همه تاکید میکنن به پرورش زیر ۷ سال

همش میگن با بازیای فکری از دوران طلایی بچه ها استفاده کنین؟

مدرس زبان انگلیسی❤️
ما روانشناسا میگیم over stimulation مغز بیش تحریکی مغز. یعنی به زبان ساده به بچه فشار میاد. 

ولی از نظر من از بچگی زبان یاد بگیره به نفعشه

البته در قالب بازی و کارتون 

نه درس و اجبار 

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
کی گفته عزیزم بچه زیر 6 سال نباید آموزش ببینه؟دختر من هنوز سه سالش نشده رنگها اعداد فارسی انگلیسی حر ...

بچه منم بدنیا نیومده براش سی دیاشو گرفتم 😂😅

این همه بچه دو زبانه

والا کاش یکی از این فشارا به ما میاورد الان این همه بدبختی برا زبان نمیکشیدیم 

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
آموزش مستقیییییم هر آموزشی مضر نیست که

کلا ذهن بچه رو خسته نکن. دخترخاهر من از ۴سالگی رفت کلاس زبان الان ۱۰ سالشه و از درس و مدرسه زده شده. برای شوهرم کلاس روانشناسی گذاشتن واسه تربیت فرزند. میگفتن ب هیچ وجه بچه رو تحت اموزش قرار ندین تا قبل ۶. بچه تا قبل ۶ فقط باید بازی کنه و بچگی‌کنه  تا اینکه بخاین کلاس درس واسش بذارین

ب‌جای این میتونی اسبای بازی هایی ک ب ذهنش کمک کنه تا خلاق باشه رو تهیه کنی‌واسش

2706