2737
2739

عاقا اگ این رژیمیه من دیگ حرفی ندارم 😐فقط حجمش منو کشته، نوشجونتون 

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
شما به نظرم ذهنتو با اسید 80 درصد بشور 😂😂😂😓😓

انداختمش تو لباسشویی 😂

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
چطور میتونید 😕😕😕😕😕بخورید  خوشبحالتون ک رژیمید

من رژیم نیستم ولی این وعده ی اسی رو بعنوان شام یا ناهار میخورم..مثلا عصری ذرت آبپز داشتیم من دیگه بعنوان شام خوردم...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
اندازه ش استاندارد نیست اصلا  هرچی فک میکنم سوسیس اینقدری ندیدم تا حالا 🤔

ول کن تورو خدا 😂😂

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

ما جوج داریم😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh