2733
2739
عنوان

تیر کشیدن پهلو چپ در بارداری

3767 بازدید | 4 پست

سلام دوستان من تو هفته ۱۲ بارداری ام الان چند ساعته که پهلو چپم تیر میکشه درد نداره که غیرقابل تحمل باشه فقط هرازگاهی تیر میکشع روغن زیتون زدم روش با شال هم بستم پهلومم گرم کردم . طبیعیه این تیز کشیدن یا ن ؟ چکار باید بکنم .؟ 

سلام دوستم شماخوب شدی؟چیکار کردی؟منم 18هفتمه دقیقا مثلشما همین درد تیرکشیدن سمت چپ پهلوم دارم سونو دادم نه کیست دارم نه مشکلی عفونتم ندارم دکترم میگه طبیعیه ولی دردشاذیتم میکنه شماچیکارکردین؟

خدایا مواظب نی نیم باش خودت میدونی چقدر واسه اومدنش غصه خوردم پس حالا که بهم رحم کردی خودت نگهدارش باش🙏میشه واسه سلامتی نی نیم ی صلوات بفرستین🙏🙏
سلام دوستم شماخوب شدی؟چیکار کردی؟منم 18هفتمه دقیقا مثلشما همین درد تیرکشیدن سمت چپ پهلوم دارم سونو د ...

سلام گلم 

ببخشید شما پهلو دردت خوب شد

من الان ۱۹ هفته ام

وای خدا

پهلو سمت چپم دو بار بشدت درد گرفته

که اشکم در اومده

خدایا بابت همه چیز شکرت.هوامو داشته باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم  ببخشید شما پهلو دردت خوب شد من الان ۱۹ هفته ام وای خدا پهلو سمت چپم دو بار بشدت د ...

اره گلم چند روزی بود و خوب شد دکترم رفتم گفت طبیعیه 

خدایا مواظب نی نیم باش خودت میدونی چقدر واسه اومدنش غصه خوردم پس حالا که بهم رحم کردی خودت نگهدارش باش🙏میشه واسه سلامتی نی نیم ی صلوات بفرستین🙏🙏
2731
اره گلم چند روزی بود و خوب شد دکترم رفتم گفت طبیعیه 

سلام. ببخشید میتونم بپرسم جنسیت بچه تون چی بود آخه منم علایم شمارو دارم هیلی هم دلم میخواد جنسیت بچه مو بدونم

واللـه که شـهر بی تــ∞ـــو مــرا حـبس میـشود...