2733
2734
عنوان

دلم لك زده برم سر سفره بشينم با بقيه غذا بخورم 😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 1808 بازدید | 108 پست
منم ن بو ن مزه حس نمیکردم ۳ روزی الان مزه میفهمم و بو نمیفهمم علاعم هم کوفتگی و یکم گلو درد داشتم ول ...

من تست دادم و اسكن ريه مثبت بود

خدايا...🦋. اولين و آخرين اميدمون براي هركاري تويي  دستمونو محكم تر بگير❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خيلي سخته 😫😫😫

عاره خدایی

ی هفتس رو مبل خونمون ننشتم🤧

تی وی ام ک کلن تعطیل

سفرم ک نگم

زخم بستر گرفتم

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
خيلي راحته😄

چه همه از این شلوارا دارن من دارمش چون تهش کش داره پامو اذیت میکنه 😁ان شالله خوب شی عزیز

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)
منم ن بو ن مزه حس نمیکردم ۳ روزی الان مزه میفهمم و بو نمیفهمم علاعم هم کوفتگی و یکم گلو درد داشتم ول ...

ازمایش دادی؟

داداش منم گلودرد شدید داشت یعنی عفونت کرده بود،بعد بوبایی وچشایی نداره چندروزه گلودردش خوب شده

سی تی اسکنوازمایش خونش منفی بوده دکتر گفته کرونا نیس

2740

منم همینطورم

دوتا بچه کوچیکمو شوهرم رو فرستادم بالا خونه مامانم

خدا برا هیشکی نخواد خیلی مریضی غریبانه ایه

خدا به داد دل اونایی که تو بیمارستان بسترین برسه و بحق ولی نعمتمون امام رضا زودتر ریشه کن شه این مریضی

همسرم صدام میزنه:گل بانو👉این امضای قبلیم بود....همسرم صدام میزد گل بانو‌ ولی از مامانم یاد گرفته بود.مامانم همیشه صدام میزدن گل بانو....وقتی مامانم یکدفعه ای تنهام گذاشت و آسمونی شد به شوهرم گفتم دیگه صدام نزن گل بانو....مامانم گل بانوشو با خودش برد زیر خاک😔

عزیزم حق داری💖💖

ولی زود زود خوب میشی😍 خداروشکر که بیمارستان نیستی😍 با شلوار دلبرررت 😍😍🤪

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   
از بین رفتن بویایی و چشایی مشخصه ی کروناس

چی بگم آخه ۳ روز طول کشید خوب شدم حتی شوهرمم ازم نگرفت🤔تب هم نداشتم دکتر هم رفتم گفت ن کرونا نیست

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
بنظرت از کی گرفتی جای شلوغ بدون ماسک رفتی

بخدا هر جا رفتم ماسك زدم نميدونم چطور گرفتم

خدايا...🦋. اولين و آخرين اميدمون براي هركاري تويي  دستمونو محكم تر بگير❤️
چی بگم آخه ۳ روز طول کشید خوب شدم حتی شوهرمم ازم نگرفت🤔تب هم نداشتم دکتر هم رفتم گفت ن کرونا نیست

الهی هزاران مرتبه شکر عزیزم

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2706