2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳۰....همه کارامو می کنم باز حوصلم سر میره، پیاده روی میرم، خرید خونه رو می کنم...اگه شوهرم باشه که ه ...

بچه داري با اونا سرگرم بشو

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي
2731
بچه داري با اونا سرگرم بشو

پیششونم همش، بازی می کنن،مشغولن دوتایی باهم...من آدم تو خونه بشین نیستم آخه....دلم می خواد الان شرایط جور بود دکترا شرکت میکردم، اسناد دانشگاه میشدم

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
2740
اخه کار کجا بود وگرنه من از,خدامه

کار های‌کوچیک هم باشه خوبه بخدا 

مثلا فروشندگی مغازه 

خواهرم یه مدت میرفت تو دوران مجردی هر چی باشه بهتر از خونه نشستن هست باز یکم پول دستت میاد

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡
کار های‌کوچیک هم باشه خوبه بخدا  مثلا فروشندگی مغازه  خواهرم یه مدت میرفت تو دوران مجردی ...

اخه من با این سن دیگه حوصله م نمیکشه برا ماهی ۷۰۰ دو تایم برم کار کنم.اونم پیش,غریبه 

۳۲ سال😐چندماهه بیکار، توی خونه! بی حوصله،افسرده .. پر از خشم به خصوص از این متاهلا که میگن خوشی کن ازدواج به درد نمیخوره!! سالها قبل ازدواجشون کردن ،بچه دار شدن ، زندگی خودشونو‌ تشکیل دادن اونوقت نسخه میپیچن 😑😖

من از این حجم بیکاری خسته شدم.تو طول روز هیچ کاری ندارم انجام یدم

ورزش کن به خودت برس، کلاسای مختلف برو، دنبال کار برو..برو دنبال علایقت

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...