2733
2734
عنوان

انتخاب رشته

226 بازدید | 39 پست

سلام بچه واسه انتخاب رشته خیلی درگیرم نمیدونم چیکار کنم درسمم خیلی خوبه همه رشته هارو ام اوردم اما نمیدونم چی کنم میخواستم برم طراحی دوخت فنی ک تو اون شهری ک هستم یه مدرسه فنی داره ک طراحی دوخت نداره ..بنطرتون برم خیاطی کار دانش؟؟؟تنبل نیستم معدلم نوزده ب بالاست اما میترسم پشیمون بشم بامشاورم حرف زدم اما نتیجه نگرفتم

ببین به هیچ وجه کار و دانش نرو

نمیخوام به اونایی که کار و دانش خوندن توهین کنم ولی یکی از اشناهامون که هم معلم فنی حرفه ای بوده هم معلم کار و دانش

میگفت هیچوقت بچه هاتونو کار و دانش نفرستید

فنی ازش بهتره

شاید پول خوشبختی نیاره ، ولی بی پولی قطعا بدبختی میاره . "درخواست دوستی ندید" 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین به هیچ وجه کار و دانش نرو نمیخوام به اونایی که کار و دانش خوندن توهین کنم ولی یکی از اشناهامون ...

خب چیکار کنم...دیگه انتخابی ندارم میخواستم برم خیاطی ک فقط اون داره😕

2738

درست خوبه نرو خیاطی،خیاطی رو میتونی کلاس بری

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂
ن داوطلبانش خیلی زیاده ..امیدی ندارم

اره منم باهات موافقم

باید خودتو بکشی تا بتونی یه دانشگاه ملی قبول بشی

دانشگاه ازادم شهریه خیلییی زیاد میگیره 

شاید پول خوشبختی نیاره ، ولی بی پولی قطعا بدبختی میاره . "درخواست دوستی ندید" 

اگه درس خون هستی برو تجربی البته ک همه چی ب تلاش بستگی وای باید پول داشته باشی ک کلاس تست بتونی بری چون تو تجربی رقابت شدیده 

اما اگه پول نداری برو انسانی حداقلش یه معلم میشی ک خیلی از رشته های فنی بهتره

2706