2733
2739
عنوان

دیگه نمیتونم با مادرم زندگی کنم

815 بازدید | 54 پست

بچه ها این ماجرای زندگی من نیس.مشکل دوستمه.خیلی با مامانش مشکل داره.

جریان ازین قراره که یه روز صبح مامانش از سرکار میاد خونه میبینه دوستم هنوز خوابه.اخه امتحان داشته تا صبح درس خونده.تا دیر وقتم خوابیده.مامانه که میاد کلییی بهش فوش میده.فوشای ناموسی حتی.دیگه خلاصه دعواشون میشه دوستمم میاد خونه ما پیش من..حالا حالش خیلی بده.میخواد کلا زندگیشو جدا کنه و با مادرش حرف نزنه دیگه.از لحاظ خرج و مخارج جدا کنه یعنی.یه داداشم داره که ازدواج کرده.پدرشم کلا هیچوقت خونه نیس همش ماموریته.فقط اونا خونه تنها زندگی میکنن.مادره چون فوش ناموسی به دوستم داده خیلی حالش بده.کلا مامانش اینجوره که الکی میاد به این بیچاره گیر میده.زندگیو براش کوفت کرده.حالا نمیدونه چیکار کنه.دلش میخواد دیگه باهاش حرف نزنه و قطع ارتباط کنه.ولی از طرفیم مامانه خیلی تک و تنها و اینجوری افسردگی میگیره.بنظرتون چیکار کنه؟؟؟

خدایا مرسییییی عشقمو افریدی  اوکی؟  اوکی؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

گاهی این چیزا پیش میاد 

بره سرکار بیشتر بیرون از خونه باشه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
چ سوسوله 😐 پیش میاد دعوا دیگ 

اخه اینا بیشتر مواقع اینجورین.همش هر یه مدت یه بار میپره به دختره بیچاره.ازوناس که فکر میکنه دختر گلفته مادره

خدایا مرسییییی عشقمو افریدی  اوکی؟  اوکی؟
2706