2733
2734
عنوان

حاجت دارها و مشکل دار ها بیاید🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 2432 بازدید | 305 پست

دوستای گلم خودم تا حالا 3 بار حاجت های مهم و دست‌نیافتنی گرفتم دوستاتون رو تک کنید، مشکلاتشون به حق آق حل بشه ✔️✔️✔️✔️✔️

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
اگر تعدادش دلخواهی هست منم  صد و چهارده تا میگم ان شاءالله شما و همه خانمهایی که توی تاپیکت شرک ...

قربونت همتون بیاید خبر حاجت رواییتون رو بدید

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم منم ختم ۱۴۰۰۰صلوات برداشتم تا جمعه به هرنیتی اگر دوست داشتین بردارین تا الان ۹۴۰۰تاش مونده با اجازه استارترجان

۹/۹/۹۹تو خونه خودم با نینی سالمی که تو شکممه روزی هزار بار خداروشکر می کنیم واسه رسیدن به ارزوهام واسم صلوات بفرست مهربون 😍😘
2731

✔️✔️✔️✔️الهی امام جواد گره گشای زندگی همتون باشه، 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

@پفسه     @آنخماهو_وشرکا     @سواره    

سلام گلم💞 ...ممنون که منو صدا کردید انشاءالله حاجتتون روا بشه.  الهی. امین.

منم 200یاجواد الائمه رامیخونم به نیت این ویروس کرونا درجهان وکشورمان ریشه کن بشود الهی امین.

التماس دعا..✋✋✋✋✋✋✋✋

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
واسه ازدواج موفق من و سلامتی مادرم دعا کنید ۱۰۰ تا خودم ۵۰ به نیت افراد شرکت کننده در ختم🌷🌷🌷

استارتر جان من گفتم صد و چهارده تا واسه خودم میگم

صد و چهارده تا هم واسه اسمای گلم و مادرشون میگم 

ان شاءالله حاجت روا بشن

2706