2733
2734
عنوان

دوران عقد چند وقت یه بار همسرتونو میدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2166 بازدید | 193 پست
چون من عروسی نمیخواستم  هنوزم خونه مستقل همسرم رو داریم و شبهایی که دیر از سر کار میاییم ...

خب من متوجه نشدم، شما که قرار نبود عروسی بگیرید چرا این دوران اسمش دوران عقده، همون دوران بعد از عروسی میشه دیگه

یعنی فرقش چیه با بعدش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله که میرید من و همسرم بخاطر این زود رفتیم سر خونه زندگیمون که از کسی کمک برای جهاز نخواستیم ف ...

ما همه چیزمون اماده بود، و قرار بود ماه آینده عروسی بگیریم ولی خب به خاطر کرونا همه چی کنسل شد، بدون جشن هم ما رضایت نمیدیم

خب من متوجه نشدم، شما که قرار نبود عروسی بگیرید چرا این دوران اسمش دوران عقده، همون دوران بعد از عرو ...

وضعیت ما فرق داشت

الان بگم کلی سوال میکنن

ما دو سال قبل ازدواج با هم زندگی کردیم

بعد ازدواجمون رو ثبت رسمی کردیم

یعنی خواستگاری و بله برون و عقد وقتی بود که ما عملا با هم زندگی میکردیم

بعد از عقد هم با هم زندگی کردیم ولی چون فامیل همسرم بشدت اهل عروسی بودن و نمیدونستن ما با هم زندگی میکنیم قرار شد بریم یه سفر بعنوان ماه عسل و بعد بریم توی خونه مشترکمون 

اینجوری شد که قبل این خونه که توش جهیزیه آوردیم میشه دوران عقد 😁

😁
2731
ما همه چیزمون اماده بود، و قرار بود ماه آینده عروسی بگیریم ولی خب به خاطر کرونا همه چی کنسل شد، بدون ...

خوب هر کس  با روشهای مختلف و با اجازه پدرو مادر انجام میدن و عروسی میکنند ما بعداز گفتن تصمیمون تو جمع خانواده ها هیچ کس باهامون مخالفت نکرد فقط مادرم گفت عروسی نمیخوایی بگیری گفتم نه برام مهم نبود 

مادرم ضربان قلب من است.
حالا نيم ساعت  بازم خيليه ميشه هرشب يا يه شب درميون بياد اينجوري كم تر سخت ميگذره

آخه می‌دونی از سرکار دیر میاد، بعد خسته س

دلم نمیاد اجبار کنم بعد سرکار بیاد اینجا و کلی خسته تر شه و بیشتر بهش فشار بیاد

اما اگه خونه خودمون بودیم دیگه این داستانا رو نداشتیم 😔

2738
میگم شما که عقدید شوهرتون چقد ماهانه پول میده بهتون🤔

هیچی😒😒😒😒 لباس بخرم پولشو بهم میده یا اگه پول لازم داشته باشم واسه به کاری اما ماهانه هیچی نمیده، میگه بعد عروسی

خیلی خوب و شیرینه، فقط من همیشه تو دانشگاه به این نکته توجه میکردم که بچه های خوابگاهی که شهراشونم ج ...

خلوت آنچنانی نداشتیم خب 

درحد دو تا بوسه بود

عوضش آخر هفته ها می‌رفتیم خونه ما... مادرمم بنده خدا میدونست واسه چی تند تند میریم. جامون رو پیش هم مینداخت 

البته همسرم سریعا درخاست خوابگاه متاهلی داد و سه ماه بعد عقد بهمون دادن 

منم دانشجو بودم شهر دیگه شوهرم سرکار بود آخرای هفته فقط می اومدم شهرمون که اکن دو سه شبی که بودم یک شب ایشون می اومد خونه ما یک شبم من میرفتم بعضی اوقات هم ماموریت بود شهر دور کلا میشد نزدیک یک ماه که همدیگر رو نمیدیدیم 

من که سال دیگه اگه کرونا بره یه مهمونی میگیرم درجه یکا فقط دعوت میکنم ولی فیلم و عکس فرمالیته چهار ف ...

منم میخواستم فقط درجه یک دعوت کنم ولی همونم نمیشه🤦🤦

فرمالیته م نمی‌خوام همون عکاسی روز عروسی بسمه

فقط بتونم برم سر خونه م