2752
2734
عنوان

دوران عقد چند وقت یه بار همسرتونو میدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2172 بازدید | 193 پست
خب دیگه  ذوق دیدن و لذت های جدید برای این دورانه نه برای عقد که زن و شوهر هستید  توی دور ...

به نظرم نامزدی خیلی بده برای من سخت گذشت شوهرم میومد حتی راحت نبودیم تو یه اتاق در باز حرف بزنیم دوس داشتم همش پیشش باشم چون ازدواج ما با عشق بود دوس داشتم که پیشش بخوابم🙈 دوران عقد خیلی بهتره و راحت تریم هر کسی یه جوریه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من و همسرم جفتمون هم دانشگاهی بودیم و توو خوابگاه سکونت میکردیم. عاقا دلت نخاد توو نامزدی هر شب تا پاسی از شب توو پارک پلاس بودیم   

یعنی بهترین دوران زندگیم بود 

هیییچکسم کارمون نداشت 

فقط یه بار مسئول خوابگاه بهم گیر داد ک برگه آزمایش خون رو نشونش دادم و تمام 

بعدش ک عقد کردیم دیگه هیچ کاریم نذاشتم 

2731
خب شما که خونه داشتین چرا عروسی نمیگرفتین؟

چون من عروسی نمیخواستم 

هنوزم خونه مستقل همسرم رو داریم و شبهایی که دیر از سر کار میاییم میریم اونجا که وسط شهر هست 

این خونه رو یکسالی طول کشید تا سر حوصله آماده کنیم 

ما جفتمون قبل ازدواج مستقل بودیم و قشنگ سرحوصله زندکی کردیم 

😁
مگه دانشگاه بازه تو ماشین دور دور کنین دیگه حتما لازم نیس خونه هم برین  البته ما هم ماهی یبار ...

آره بابا، بعضی دانشگاه ها با قوت دارن ادامه میدن، صد رحمت به وقتی که کرونا نبود و حضوری بود، ما امتحانامون تموم نشده

کاش کرونا نبود میشد با خیال راحت بیرون رفت

به نظرم نامزدی خیلی بده برای من سخت گذشت شوهرم میومد حتی راحت نبودیم تو یه اتاق در باز حرف بزنیم دوس ...

درسته دوران عقد آدم راحته 

ولی چرا گفتید اگه خونه مستقل داشته باشیم دیگه این دوران لذت نداره

به قول خودتون که دیگه راحت تر میشه با همسر خلوت کرد

😁
کاش مام زودتر بتونیم بریم😔

انشاالله که میرید من و همسرم بخاطر این زود رفتیم سر خونه زندگیمون که از کسی کمک برای جهاز نخواستیم فقط خودمون دوتا خونه اجارهکردیم وسایلشو خریدیم زندگی کردیم ماه عسل رفتیم عروسی نگرفتیم 

مادرم ضربان قلب من است.
2706