2752
2734
عنوان

دوران عقد چند وقت یه بار همسرتونو میدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2174 بازدید | 193 پست
خوش به حالت که انقدر راحت میپذیری این کرونای لعنتی هست دیگه نمیشه بیرونم رفت لااقل دلمون به اون خوش ...

راحت نیست برام ولی تحمل میکنم،وقتی که میاد حالم بدتر میشه چون همش به رفتنش فکر میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من فقط بخاطر عنوانش اومدم 😪

چرا گولم زدی 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2731

مگه دانشگاه بازه

تو ماشین دور دور کنین دیگه حتما لازم نیس خونه هم برین 

البته ما هم ماهی یبار همدیگه رو‌میدیدیم اما تو‌ یه شهر نبودیم

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
شما که نزدیکی چرا دیر دیر میری؟ شوهرت شاغلم که باشه میتونه اخر هفته ها بیاد دنبالت ببرت یا بیاد خونت ...

چون دانشجو هستیم و اون زمان خالیش رو همسرم درس میخونه و پروژه داره

الآنم دوره ی امتحانات و پروژه هاس

زمانی عادی هم دو هفته یه باره

چون دانشجو هستیم و اون زمان خالیش رو همسرم درس میخونه و پروژه داره الآنم دوره ی امتحانات و پروژه ها ...

شوهرمن توکل دوره دانشگاش از اول تااخرش درس نخوند کلا شب امتحان رو2ساعتنمرهاشم خوب بود😂😂

2706