2737
2734
عنوان

دوران عقد چند وقت یه بار همسرتونو میدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2163 بازدید | 193 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ازاینکه منودرک نمیکنه خسته ام،دوست داره اکثرروزاروخونه ی پدرش باشم،درهفته یکی دوروزخونه ی خودمون،اگر ...

آخ آخ، من چون مجبورم هر وقت میرم حتما یک شب بمونم قشنگ حالتو درک میکنم حالا من دو سه هفته یکبار میرم و زیاد نیست و اگه زیاد بودم مطمئنم دعوامون میشد

چون خونه خودمون اصلا کار نمیکنم و هر وقت میرم اونجا در حد ظرف شستن و سفره پهن کردن رو انجام میدم و حس میکنم اونا توقع کار بیشتر هم ممکنه داشته باشن و البته انجام نمیدم، مستقیم نمیگن اونا، و انقدر بدم میاد  

همش دعا میکنم زودتر عروسی بگیرم که مجبور نباشم شب برم خونه شون بمونم 😒

2738
آخ آخ، من چون مجبورم هر وقت میرم حتما یک شب بمونم قشنگ حالتو درک میکنم حالا من دو سه هفته یکبار میرم ...

شما که نزدیکی چرا دیر دیر میری؟ شوهرت شاغلم که باشه میتونه اخر هفته ها بیاد دنبالت ببرت یا بیاد خونتون بمونه

آخ آخ، من چون مجبورم هر وقت میرم حتما یک شب بمونم قشنگ حالتو درک میکنم حالا من دو سه هفته یکبار میرم ...

حالافکرکن من چی میکشم هرشب هرشب،البته بنده خدامادرشوهرم ادم خوبیه ولی بازم خیلی سختمه،ازاونرورم گیردادنای مادرم که چراهمش اونجایی،خلاصه افتادم وسط جماعتی که هیچکدوم منودرک نمیکنن،منم این وسط فقط حرص وجوش میخورم

لطفالایک نکنید،ممنون
من با اینکه انقد دورم و سختی میکشم ولی دوس دارم این دورانو اینکه بعد از دو ماه یهو بیاد خیلی ذوق دار ...

خوش به حالت که انقدر راحت میپذیری

این کرونای لعنتی هست دیگه نمیشه بیرونم رفت لااقل دلمون به اون خوش باشه

نامزی موقعیه که عقد نکردیم 😐یک سال و نیمم نامزد بودم

خب دیگه 

ذوق دیدن و لذت های جدید برای این دورانه نه برای عقد که زن و شوهر هستید 

توی دوران عقد خونه مستقل داشتن باعث میشه آدم توی خونه والدین همسرش معذب نباشه و دنبال خلوت نگردن

😁
2706