2752
2734
عنوان

دوران عقد چند وقت یه بار همسرتونو میدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2172 بازدید | 193 پست
آخی نازی حتما شوهرت سختشه ازت دور باشه  من که دورم از شوهرم ولی وقتی میرم خونشون کمتر از بیست ...

اره فدات ،میگه دوست دارم همش کنارم باشی،کلاازاین جهت پرتوقعه،درک نمیکنه ماتوی دوران عقدیم

لطفالایک نکنید،ممنون
چرا خسته؟ راستش منم دوس نداشتم دیگه هر روز کنارم باشه ولی هفته ای ۲ ۳ بار خوبه دیگه خب بهش بگو

بشدت اعصبانی میشه،میگه درموردهرچی باهام صحبت کن الافاصله☹

لطفالایک نکنید،ممنون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما خونه هامون ١٠ دقيقه با ماشين فاصله داره  هرروز سركاره صبح تا شب  يه روز درهفته اون مي ...

آره تو یه شهر هستیم

چون این مدت زمان امتحانامون بوده و اون سرکار هم می‌ره در کنارش و واقعا وقت نداره

البته خودمم سرم شلوغه

می‌دونی ده دقیقه دیدن چه فایده ای داره، خب تلفنی هم میشه ۱۰ دقیقه صحبت کرد که البته واسه ما بیشترین هست

2731
منم به همچنین  اومدم بگم بی ادب  دیدم ذهن خودم بی ادبه

😂😂بی تلبیت شدیم رفت

تاپیکای مفید منو تگ کنین ممنون 💋 من پای تمام آرزو هایم را امضا کرده ام رفیق 😍 من پای خواسته های بی حدِ دلم می ایستم و مردانه میجنگم برای ساختن خودی که آرزویش را دارم 💪 من ایمان دارم به قهرمان زندگی ام که هر روز و هرروز او را در آیینه میبینم 👑✌  سالها بعد زمانی که خودساخته شدم همین روزهارا به یاد می آورم که دخترِ بازیگوشِ درونم ، پایِ چه قراردادِ دِلی را امضا زده است ...🐰💕
راست میگه شوهرم دائم توخونست دیروز گفتم توروخدا یکم برو بیرون اس بدم بهت تکراری شدیم...بیچاره رفت تو ...

اره، منم بابام روزایی که خونه س با مامانم بحثشون میشه😂😂

2706