2733
2734
عنوان

چرا دستم انقد داغون شده؟؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3201 بازدید | 110 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم که

یادتون نمیاد از چیا استفاده کردین و بعدش اینطوری شده؟؟

اخه من مامانم اینطوری شد دستش بعد دقت کردیم دیدیم ماله پودرایی هست ک توی دستکش ظرفشوییه

آدمی شاگرد و درد اُستاد اوست…
2731

اگزما داری منم ی مدت دستم اینطور شده بود ولی ن ب این شدت داروهایی ک دکتر داده استفاده کن البته من چن شب ویتامین ای رو خالی میکردم میمالیدم ب دستم دستکش مشمایی بپوش تا صبح بمونه چن وقت تکرار کن درست میشه واس من ک اینحوری خوب شد و بعدشم خیلی رعایت کن دستکش بدوش سیب زمینی پیاز مستقیم دستت نخوره شوینده نخوره خعلی سخت خوب میشه اگزما وخیلی حس بدیه درکت میکنم من دوسه تاانگشتم اینجوری شده بود

من پارسال لوبیا سبز گرفتم خرد کردم شروع شدازمرداد شروع شد تا عید طول کشید خوب شه

یادتون نمیاد از چیا استفاده کردین و بعدش اینطوری شده؟؟ اخه من مامانم اینطوری شد دستش بعد دقت ...

اها اره فک کنم ازین دستش پلاستیکیا ک بخاطر کرونا دستمون میکنیم باشه.اوناهم یه پودر سفیدی داخلش داره

2738

پماد تریا مسینولون بزن اگ خوب نشد تا فردا بیا هرچی دلت خاست بگو منم اینجوری بودم صدتا دکتر رفتم اخر ی دکتر تو بیمارستان رازی تهران بهم پمادو داد خوب شدم

تا تاریخ۱۳۹۹/۹/۹ برام دعا کنین انشاءالله مادربشم😁
2706