2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کروم و گوگل رو غیر فعال کن

در من سواری خسته می تازد                                      در من آنچه عشق است رنگ می بازد                          در من ابر و مه می بارد  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                           اما باز در من سواری خسته می تازد 
2738
فقط سرت رو شلوغ کن من روزایی ک ی عالمه کار دارم اصلا وقت‌ نمیکنم ب مجازی سر بزنم اینقدر هم‌حس خوبی د ...

مشکل اینه تو این وضع بیماری من هیچکاری نمیبینم خودمو سرگرم کنم😐

مشکل اینه تو این وضع بیماری من هیچکاری نمیبینم خودمو سرگرم کنم😐

کتاب فیلم آشپزی ورزش یادگیری ی چیز جدید خیلی کارا میشه کرد حتما ک نباید بیرون رفت البته من بیرون مجبورم برم

چجوووووووووری

میتونی بدی توی تنظیمات قسمت برنامه ها بعد هر کدوم رو کدوست داری غیر فعال کنی البته گوشی من سامسونگ m 10 هست

در من سواری خسته می تازد                                      در من آنچه عشق است رنگ می بازد                          در من ابر و مه می بارد  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                           اما باز در من سواری خسته می تازد 
☹️امتحان کردم من نشدش فقط اعلانات بیصدا میشه 

اره منم احتمال دادم چون گوشی ها فرق میکنه