2737
2739
عنوان

یه چیز میگم نگین حسودی🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1934 بازدید | 110 پست

ظاهره اون ادمو با خودت یکی نکن 

هرکس ی قشنگی داره برا خودت احترام قاعل شو...

ب همسرتم بگو اون ازبس شوهرش خوبو ولخرج زنش اینطور شده خوشبحالش بااین شوهرش😑

خدایا شکرت ک بعد پنج سال سخت بالاخره حاجتمو دادیو ی فندق اومد تو زندگیم🌺💗

عزیزم بر چاق شدن صورتت صبح ها سیب زمینی اب پز بخور

ژله ناستا بخور

بر سفافیت پوستت یخ بذار

آب لیمو و اب و خیار رنده شده قاطی کن بذار یخ شه هر روز یه تیکه کوچیک بذار رو پوستت

با شوهرت هم‌حرف بزن یا از خرید لباست اینا بذار برو دکتر

غصه نخور عزیز دلم 😘😘😘

درست میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۴ ساله قصددارم وکالت بخونم یاشوهرم کمک نمیکنه یابارداریم ناخواسته بود بچه داشتم یا افسردگی شدید ...

وکالت اخه چرا عزیزم

از درس ک پول درنمیاد فقط ی چیز دهن پرکن میخوای؟؟

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
2728
۴ ساله قصددارم وکالت بخونم یاشوهرم کمک نمیکنه یابارداریم ناخواسته بود بچه داشتم یا افسردگی شدید ...

من هنوز درك نميكنم با اينهمه روش جلوگيري بارداري ناخواسته يني چي

عزيزم براي چاق شدنت هر روز صبح ناشتا ٨ قاشق ژله بخور

اين ٤تا غذا رو هم تو برنامه آشپزيت هر هفته داشته باش سالاد ماكاروني سالاد الويه و ماكاروني و لازانيا

وزنت رو ميبره بالا

اقا چرا از لاغریاتون لذت نمیبرین ،من خودم لاغرم ولی همیشه عطش بیشتر لاغر کردن دارم همیشه کنارل میکنم ...

هیچ وقت کسایی که از لاغری رنج میبرن درک نکردم

همیشه درحال رژیم بودم

کل فامیل اسم رژیم میاد یاد من میفتن

اسم من میاد یاد رژیم

تازه تقریبا به هیکل ایده آلم رسیدم

با طب سنتی لکاتو برطرف کن و چاق شو

امضات

شرح حال دل منه

من به خودم ظلم کردم وقتی از۱۱ سالگی خودمو ازمادرم محروم کردم بخاطر درس خوندن والان بخاطر اینکه بچه داری کنم خودمو از کار وادامه تحصیل باید محروم بشم_من محروم شدم ازبغل مادرم

نوازشش

ازحمایت خانواده

فقط خدابه داد دلم برسه که چقدددددر این روزهاضعیف شدم

وخدایی که به شدت کافیست_______۱۸ تیر ۹۹
هیچ وقت کسایی که از لاغری رنج میبرن درک نکردم همیشه درحال رژیم بودم کل فامیل اسم رژیم میاد یاد من ...

منم همینطور😂😂خدایا حکمتتو شکر😁البته من استخوانیم دوست ندارم .ولی همیشه لاغری رو ترجیح میدم

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
2738

شما به فکری و شوهرت پول نمیده

داداش من بیچاره کلی پول در اختیار زنش می ذاره میگه به خودت برس ولی همیشه لباسای کهنه می پوشه .بوی عرق میده .بدون ارایش

به خدا بگه مانتو میخوام داداسم میره سه چهارتا براش میخره .سلیقه داداشمم عالیه ولی اصلاااا یا چیزایی که داداشم میخره رو نمی پوشه یا میفروشه به دیگران میگه نمی پسندم اخه لامصب خودت عم نمیخری بد بخت میره خودسر خرید میکنه اونم به خدا سلیقه ش از تکثر زنا بهتره

تورو خدایه راهی بگید ما اینو سرعقل بیاریم

داداشم خوشتیپ .خوش قیافه  .همیشه دوش ادکلن میگیره

کل فامیل میگن اخه این داداش شما این‌همه مایه دار و دست ودل باز پس چرا زنش این طوریه.ینی به زنش پول نمیده😥😥😥

2706