2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بنظرم از بیست پایین نیان اگه مجردن ....ذهنشون خراب میشه...چیزایی که نباید رو میشنون ...بعصی چیزا باع ...

به نام خدا ۱۷سالمه

نی نی سایت چشمامو باز کرد و فمیدم ک ازدواج واسم نونُ آب نمیشه 

از همینجا به شوهر عایندم میگم که من نمیخامت نیا دنبالم که اسیر میشی  

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
😁😁😁😁😄😎 😅😅😅😅😅😅😅 چرا اونجوری نیگا میکنی😎

هیچی ب کارت ادامه بده😂

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
بالاترین سن چطور؟

اون که دیگه سن بالاها نمیان که چون تو دید اونا اینجور حرفایی که ماها میزنیم مسخره میاد بنظرشون😂😄تا ۴۰یا ۴۵ شاید بیان اکثرا زیر ۴۰ساله هستن انگار

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2740
به نام خدا ۱۷سالمه نی نی سایت چشمامو باز کرد و فمیدم ک ازدواج واسم نونُ آب نمیشه  از همینجا ب ...

میبینی دختر مردم رو ناامید کردیم😂😂😄

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
هیچی ب کارت ادامه بده😂

خدایی سن مناسبو رد کردم😁😁😁😁

دیروز تولدم بود به چ زبونی بگم 😎😎😁

فقط داشتم میدیدم سنم خوبه یان😁😁😁😁

شوگا لاورم 😲😲😲😄😄😄👻😍😍😍
اون که دیگه سن بالاها نمیان که چون تو دید اونا اینجور حرفایی که ماها میزنیم مسخره میاد بنظرشون😂😄تا ...

من یه گروه تلگرام خیاطی داشتم از ۳۵ تا ۷۰ساله 

خیلی گروه خوبی بود اما دیگه تلگرام ضعیف شده کمتر چت میکنن