2737
2739

در حد خواندن و نوشتن اونم نبود عیب نداره دوستان اصلاح میکنن اعصابش خورده تمزکز نداره!

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه گیری ب سن دادین 😐☝️سن ازدواج. سن نینیسایتی ها... ول کنین بابا سن یه عدده مهم تفاهمه😂😂😂😐☝️

منم همینو میگم بقیه هی بم گیر میدن

شوگا لاورم 😲😲😲😄😄😄👻😍😍😍

دیگه هر چی 

کپی شناسنامه نمیگیرن ک کی راست یگه کی دروغ ک 

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   
2738

١٨

ولي از اونجايي كه يه عده ١٢ سالشونه بچه دومشونو حامله هستن (ب گفته خودشون)

ديگه جاي صحبت نميمونه 😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

خودت مگ چن سالته؟! 😪

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱

بنظرم از بیست پایین نیان اگه مجردن ....ذهنشون خراب میشه...چیزایی که نباید رو میشنون ...بعصی چیزا باعث ناامیدیشون میشه ...از ازدواج متنفر میشن...از مرد ها زده میشن...از تحصیلاتشون عقب میفتن وووووو.....خیلی چیزای دیگه

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍