2733
2739
عنوان

امروز از سابلیمینال نتیجه گرفتم😍😍😍💃

| مشاهده متن کامل بحث + 57844 بازدید | 244 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

[QUOTE=146027710]از كجا بايد تهيه كرد معتبر رو؟[/QUOTE

از تلگرام   از یوتوب  که رایگانه  بعضیاش معتبره   بعزیاش نه    ریسکیه 

من از سایت  سابلمیران  خریدم   که معتبره  

دنیای من⚽ دنیای شما🌍 صلح طلبم ولی جنگ بلد                    اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن  چون من زبون گوساله ها رو حالیم نمیشه اینجا چندتا گوساله هست که فرار کردن اسمشو نمیارم فک  کنم ساکن استر...✋
2740
دیگه این تغییرات برنمیگرده؟؟

نه ثابته

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
لطفا بدون مدرک علمی دلهره ننداز  من 2ساله ک تحقیق کردم  دبدگاهای خودتو ب اشتراک نذار گلم

بدون مدرک علمی نیست یه سرچ کنی بدیاشو میبینی

درضمن یکی از اشناها برای تغییر رنگ چشمش انجام داد متاسفانه بیناییشو تا حد زیادی از دست داد

شمام دیدگاه های خودتو به اشتراک نذار 

۲ ساله تحقیق کردی میشه بدونم نتیجش چیه؟!

از کجا میشه تهیه کرد

کانالای تلگرام دارن ولی سعی کن از هر کانالا نگیری چون ممکنه خطرناک باشه

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
مثلا قد ۱۵۶ میشه ۲۹۰🤔🤔🤔😂😂😂؟؟ ن واقعا قد رشد  میکنه؟

فقط هروز باید پااو بزاری توی خاک و بهش آب بدی تا جوونه بزنی و بلند بشی😂

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
[QUOTE=146027710]از كجا بايد تهيه كرد معتبر رو؟[/QUOTE از تلگرام   از یوتوب  که رایگانه & ...

عع من یتوب دارم سرمیزنم ایول

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
[QUOTE=146027710]از كجا بايد تهيه كرد معتبر رو؟[/QUOTE از تلگرام   از یوتوب  که رایگانه & ...

ببخشید چ سایتی هست میدید لطفا سایتشو ؟؟؟

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
2706