2737
2734

نی نی یارو تگ کن 🌹

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@نی_نی_یار_5    

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
باید نی نی یارو صدا کنی من چیکار کنم صفحم قفل شه

نی نی سایت من 

تبادل نظر من 

تاپیک های من جلوش نوشته قفل کردن

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
2738
يكي ني ني يار حذف تاپيك رو تگ كنه لازم دارم 😊🌷

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.
چطو تگ کنم؟کلا همه چیم پاک میشه؟

تاپیکهات میمونه😊❤

مرسي❤️🌷

خواهش میکنم عزیزم❤🌹

نی نی سایت من  تبادل نظر من  تاپیک های من جلوش نوشته قفل کردن

میخوام کلا هر کی میره تو کاربریم بنویسه قفله هیچی نشون نده ..اینوارو بکنم همینجوری میشه؟!

"خاک تو سر اون اسپرمایی که زرنگترینشون من بودم😂☹"
میخوام کلا هر کی میره تو کاربریم بنویسه قفله هیچی نشون نده ..اینوارو بکنم همینجوری میشه؟!

وای نه اینجوری نمیتونی باید کاربریت کلا پاک کنی

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
2706