2733
2734
عنوان

من غش کنم واسه این دوتا خط؟؟؟ خداایااااا😍😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2949 بازدید | 189 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون خیلی لطف میکنید

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم

شبی که بی بیم مثبت شد انقدر هیجان داشتم و گریه کردم یخ کرده بودم و کلی عرق صورتم سرخ سرخ بود نه خودمو شستم نه دستمو فقط شلوارمو نصفه کشیدم بالا و دویدم بیرون به شوهرم بگم اونم با حالت شوک میخندید به حالتای من بغلم کرد و قربون صدقه م میرفت همش میگفت اروم باش یکم که ارومتر شدیم از حس و حالمون فیلم گرفتیم ولی اون لحظات اولش یه چیز دیگ بود کاش دوربین مداربسته بود اون لحظه هارو ثبت میکرد

یادش بخیر

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
2731
😂😂چ لحن باحااالی   به روی چشمم  شماهم دعا کن ک لایق این لطف خدا باشم  

😃😃😃😃😃😃😃

عزیز دلم ان شاالله بارداری معرکه ای رو پشت سر بذاری و یه نی نی سااالم و تپل مپلی خدا بذاره توی بغلت ⁦❤️⁩

ن عزیزم چیزی ی این اسم نیس

ممنون 🌹

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
2738

مبارکت باشه انشالله به سلامتی فارغ شی بیشتر استراحت کن

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
2706