2737
2739
عنوان

دلم از دست همتون گرفته حتی خود شما

187 بازدید | 23 پست

یکی از سر ناچاری و بی کسی و بی همزبونی و... میاد اینجا یه سوال میپرسه ،به بدترین شکل جوابشو میدین.واقعا عزیزاتونم اینجوری راهنمایی میکنید؟

یا میگید طلاق بگیر یا قطع رابطه کن یا میگید چرا طلاق نمیگیرید یا میگید به خانواده شوهرتون رو ندید ،یا اصرار میکنید چرا بچه دارنمیشی ،چته که بچه دار نمیشی .اینجا فضاش فضای مجازیه ولی هممون ادمای واقعی هستیم

آدما یروزایی انبار باروتن اگه مرهم دلشون نیستید نشید جرقه ای برای اتیش گرفتن زندگیش...

شما نظرتون چیه؟

همون ادماي بيرون هستن اينجا چه توقعي داري

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

دقیقا اینجا همیشه در معرض انواع تهمت ها و قضاوت ها قرار میگیری 

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

نمیدونم

خب یکی میگه شوهرم خیانت میکنه اصلاح نمیشه

کار نمیکنه

بداخلاقه

محبت نمیکنه.

وقتی چندین ساله داره اذیت میشه.مگه چندسال قراره زندگی کنه

خب بهش چی بگیم؟بگیم بسوز و بساز؟تا کی

یه صلوات مهمونم کنید
2740
اینجا در حد سرگرمیه  به حرف هیچکس کاملا اعتماد نکن

اعتماد که نمیکنم ولی بعضی وقتا تو پیاما متوجه بغض و ... طرف میشی ولی جای اروم کردنش اتیش رو زخمش میزنن

دقیقا من ی پست گذاشتم اولش 200 بازدید داشت ولی فک کنم 50 نفر فقد واسه مسخره کردن و چرت وپرت نظر میدادن ....نگران نباش زمین گرده عجیب ب سرشون میاد

همه بالاخره رنگ واقعی خودشونو نشون میدن صبر داشته باش✌
نمیدونم خب یکی میگه شوهرم خیانت میکنه اصلاح نمیشه کار نمیکنه بداخلاقه محبت نمیکنه. وقتی چندین س ...

ما که نمبدونم ادمی که اون پشت نشسته تایپ کرده کیه و ایا همه چیو کامل تعریف کرده یا نه ...

نباید برای همه نسخه مشترک پیچید

من دل غصه دارم از دوستانی میگیره که از همه طلبکارند . منظورم استارترهایی هست که بجای تشکر و قدر دانی از کمک خانمها ،  چون جواب به مذاقشون سازگار نبوده جای تشکر از لطف و وقت و همفکری ،  دو قورت و نیمشون هم باقیه که چرا اینجور گفتی و اونجور نگفتی و انقدر سنگدل و قدرنشناس  و ظالمند. خوب وقتی نظر میخواهید بقیه ازادند که نظر بدن و چون نظری رو دوست ندارید چرا انقدر با دوستان و تلخی و بد اخلاقی میکنید و دل میشکنید

خیلی دلم گرفته خیلیییییی

اینهمه قدرنشناسی و طلبکاری بعضی کاربرها خیلی منو میترسونه و چشمام پر اشک میشه

2706