2733
2734
عنوان

بهش بگم یا نه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 82 پست

اینجوری میکنه ک تو ببینی و تو بهش پیام بدی.منم وقتی با شوهرم قهرم این کارومیکنم که بهم پیام بده بگه چی تایپ میکنی و پشیمون میشی.درصورتی که همش الکی تایپ میکنم چون وقتی آنلاینه میدونم داره پی وی منو چک میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب دوتامون از حس هم خبر داریم

خب ولی بذار اون پیش قدم بشه واسه گفتن دوست داشتن و ابراز علاقه 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2728
آخه چرا حرفشو نمیزنه  هربار آنلاین میشم میبینم در حال تایپ

ببین اگه میبینی جنم زندگی داره و به درد میخوره، به یه بهانه‌ای خودت بهش پیام بده، شاید خودش گفت جریانو

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
تو هم هی تایپ کن الکی هی پاک کن

دقیقن 🤣😂

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑

خب اگه دیدی داره تایپ میکنه و چیزی نیومد و اگه کلا بهش همین طوری پیام میدی وقتی زد در حال تایپ و پیامش نیومد با استیکر خنده بگو سلام چه جالب همین الان میخواستم یه چیزی بگم بهت(یه چیز الکی جور کن ک بگی)بعدش دیدم زده در حال تایپی گفتم بذار ببینم چی میخواستی بگی بعد من بگم ولی چیزی نیومد و چی میخواستی بگی اگه گفت ن چیزی نیست و اینا بگو خب بگو اگه باز گفت نه بگو باشه و همون چیزی ک الکی میخواستی بگی رو بگو بهش

نمیدونم فهمیدی یا نه؟😁

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
2738
به اين شيوه نشون ميدي جقدر پيگيري و وقت اضافه داري كه اين همه اسكرين is typing داري ... اگر بر عكس ب ...

آخه ببین میدونم میخاد ی چیزی بگ اما نمیگه... 

به نظرت چکار کنم؟ 

تو مرا جان و جهانی ❤️ چه کنم جان و جهان را
چیز خاصی نگفتم سلام و اینا کردیم بعد درمورد عکس پروفایلش که مربوط به پنج سال پیش بود و خیلی عوض شده ...

عزیزم 😶

اینو میدونم بحثو ادامه میده الان منتظره من ی سلام کنم خودش دیگ دو ساعت کش میده 

اینجوری میکنه ک تو ببینی و تو بهش پیام بدی.منم وقتی با شوهرم قهرم این کارومیکنم که بهم پیام بده بگه ...

ینی پس واکنشی نشون ندم؟؟؟ آخه خیلی اعصابم خورد میشه

آخه ببین میدونم میخاد ی چیزی بگ اما نمیگه...  به نظرت چکار کنم؟

به نظرم عادي يكي دوبار باهاش حرف بزن حرف عادي احوال پرسي و حالتي نشون بده كه يني بدت نمياد و اگر بگه جواب رد نميشنوه ، احتمالا ميترسه ضايع بشه و روش نشده تا الان حرف بزنه كمي تحويلش بگير ولي حرفي راجبه علاقه اينا نزن تا ببيني بهت ميگه يا نه .

2706